MAGAZİN

Neslihan Doğrusöz: Ameliyat olmayı düşünmüyorum

İşte Benim Stilim yarışmasının sevilen isimlerinden biriydi. Geçtiğimiz haftalarda tarzıyla yeniden gündeme geldi... Evet; Neslihan Doğrusöz'den bahsediyoruz. Neslihan Doğrusöz kendiyle ilgili net konuştu.

İşte Benim Stilim yarışmasıyla ismini duyuran Neslihan Doğrusöz, cinsel yönelimi, son hali ve imajıyla gündeme gelmişti.

Tarzıyla dikkat çeken Doğrusöz kendisi hakkında yorum yapanlara net yanıt verdi.

Yarışmadaki zamanlarını anlatan Doğrusöz, "Yarışmada topuklu ayakkabı ile yürüyememem subliminal bir mesajdı. Ben kürkümü üstüme giyip, stiletto ayakkabılarımı çekince mağazaya gittiğimde Neslihan hanım hoş geldiniz diyorlar. Deri montumu ve postallarımı giydiğimde ne kadar cool derler. Bu zamana kadar Neslihan hanım olmak zorunda kalmışım” dedi.

“BARBİE BEBEKLE OYNAYAN BİR KIZ OLMADIM”

Doğrusöz açıklamasına şöyle devam etti:

"Tertemiz bir hayat yaşamak istiyorsan. Kendini keşfetmen gerekir. Ben kendimi çok küçükken keşfettim, hiç Barbie bebekle oynamadım.

Ameliyat olmayı düşünmüyorum. Vücut ve kas yapmayı düşünüyorum. Kız arkadaşım var fitnessta Türkiye şampiyonu, onunla yaşıyorum. Beni her gün tavukla besliyor."

“İSİM DEĞİŞİKLİĞİ YAPABİLİRİM”

Doğrusöz, isim değişikliği yapabileceği söyleyerek, “Arkadaşlarım Tuna diyor, gelen mesajlarda da ismimi değiştirmemi istiyorlar” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
tövbe estagfirullah yani tamam özgürlük özgürlükte allahın verdiği cinsiyete tövbe yaa kıyamet alemeti sanırım bunlar
@stiblt_2018 yok değil.. kıyamet alameti 2 3 yaşlarında cocuğa tecavuz etmekle kedi kopege tecavuz etekle bellı olur
kafayi yedi insanlar
Anlamadığim şey şu, doğuştan kız olan sevgili bulamıyor, doğuştan erkek olan kız arkadaş bulmakta zorlanıyor da bunlar nasıl hemen sevgili buluyor?
çok acaip, tipsizler kadın olmaya çalışıyor, muhteşem güzellikte kızlar erkek olmaya çalışıyor, kıyamet alameti bu olsa gerek.
Geri Dön