SPOR

Nihat Özdemir açıkladı! Süper Lig tescil edilecek mi?

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, koronavirüs sürecinin uzaması halinde Süper Lig’in mevcut haliyle tescil edilmesi veya ilerleyen dönemde play-off oynatılması iddialarına açıklık getirdi.

Nihat Özdemir açıkladı! Süper Lig tescil edilecek mi?

Koronavirüs nedeniyle Süper Lig'in geleceği merak konusuydu. TFF Başkanı Nihat Özdemir, koronavirüs sürecinin uzaması halinde Süper Lig’in mevcut haliyle tescil edilmesi veya ilerleyen dönemde play-off oynatılması iddialarına açıklık getirdi.

Milliyet’e konuşan başkan Özdemir, "Şu an konuşulan iddialar asla doğru değil. Bu konular gündemimizde dahi yok. Bizim için sağlık her şeyden önce gelir. Biz fotoğrafa bu açıdan bakıyoruz."

"GÜNDEMİMİZDE YOK"

"Herkes kafasına göre, kendi kendine konuşuyor. Karar verici biziz. Ne play-off ne de liglerin mevcut haliyle tescili gündemimizde yer almıyor. "

"HİÇBİR ŞEY BELLİ DEĞİL"

"Çünkü hiçbir şey belli değil. Sanıldığı gibi ligin başlangıcıyla ilgili öyle belli bir tarih falan da yok. Kulüpler Birliği ile bunu bile konuşmadık" ifadelerini kullandı.

"BAKAN KASAPOĞLU'NA 7 MADDELİK RAPOR"

Başkan Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, TFF olarak 7 maddelik bir rapor verdiklerini de belirterek, "Bu raporda süreçle ilgili bir dizi senaryolar var ve sadece Sayın Bakan biliyor" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
DOĞRUSU BU YIL LİGLERİ OYNANILMAMIŞ KABUL ETMEKTİR..YOKSA NE KARAR ALIRLARSA ALSINLAR MUTLAKA ELEŞTİRİLİRLER KİMSEYİ MEMNUN EDEMEZLER..
@lvnt.kzk boş konuşma 26 maçta 53 puan alıp en yakın rakiplerine boyun eğmeyen ve ligin zirvesinde olan takım şampiyon olmayı hak ediyor.koca sezon insanların emeğini boşa mı sayacaksın.
külahıma anlat; şubat sonunda önce para diyodunuz sağlık umrunuzda degildi maçlar oynanacak diye tatil sözkonusu degil diyodunuz..
EN ÇOK NEYE SEVİNİYORUM BİLİYORMUSUNUZ ALLAHTAN KUŞ BEYİNLİLER ŞU AN LİDER DEĞİLDİ YEMİN EDERİM ÇIKIP DERLERDİ Kİ "ÇİNLİLER BİZİ KISKANIYOR, BİZİ ÇEKEMİYOR, BİZİM ÖNÜMÜZÜ KESMEK İÇİN, BİZİM ŞAMPİYON OLMAMAMIZ İÇİN BU VİRÜSÜ YAYDILAR, HEPSİYLE HESAPLAŞACAĞIZ" DİYE BU SALAKLARI KANDIRIRLARDI. KOYUN VE SEMİH ÇIKIP BUNLARI BU ŞEKİLDE YEMLERDİ SAZANLARDA BUNU YILLARCA DİLLERİNE DOLARDI
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler