Mynet Trend

Norm Ender'in 'Mekanın Sahibi' şarkısı çalıntı mı? Spotify şarkıyı kaldırdı...

Norm Ender'in müzik piyasasına bomba gibi düşen şarkısı 'Mekanın Sahibi' çalıntı mı sorusu Spotify'ın şarkıyı müzik listesinden kaldırmasının ardından dinleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. YouTube'da 100 milyonu aşkın dinlenen şarkı için çalıntı iddiaları ortaya atıldı.

Norm Ender'in 'Mekanın Sahibi' şarkısı çalıntı mı? Spotify şarkıyı kaldırdı...

Mekanın Sahibi' şarkısı ile ilgili 'çalıntı' iddialarının ardından Spotify, Norm Ender’in milyonlarca kez dinlenen şarkısını listeden kaldırdı. Milyonlarca müziksever Norm Ender'in 'Mekanın Sahibi' şarkısı çalıntı mı? iddialarını sorgulamaya başladı.

İşte, Norm Ender hakkında ortaya atılan o iddia...

Ünlü rapçi Norm Ender müzik piyasasına "Mekanın Sahibi" isimli şarkısıyla hızlı bir dönüş yapmıştı. Şarkı piyasaya çıktıktan sonra eleştirdiği rapçilerle uzun süre polemik yaşanmış ve gündem yaratmıştı. Şarkıyla ilgili son zamanlarda çalıntı iddiaları ortaya atılmıştı.

5f84bbfe-de48-4daf-b8c4-c263b080829016880850365dc11f656426c

'MEKANIN SAHİBİ' ÇALINTI MI?

Youtube'da 100 milyondan izlenen şarkıdaki melodinin, Young Slatt & B Stakk Feat Peewee Longway'in "Work My Move" adlı parçasına benzediği ileri sürülmüştü. Online müzik platformu Spotify da şarkıyı listesinden kaldırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön