MAGAZİN

Nusret Gökçe'nin kardeşi Özgür Gökçe görenleri şaşkına çevirdi

Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin kendisine ikizi kadar benzeyen erkek kardeşi kasap Özgür Gökçe, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla görenleri hayrete düşürdü.

Nusret Gökçe'nin kardeşi Özgür Gökçe görenleri şaşkına çevirdi

Tuz serpme hareketiyle ünü dünyaya ulaşan Nusret Gökçe'nin kendisi gibi kasap olan kardeşi Özgür Gökçe'nin pozları sosyal medyaya damga vurdu. Kardeşlerin birbirine olan benzerlikleri ise herkesi şaşkına çevirdi.

nusret-gokce-nin-ikizi-kadar-benzeyen-kardesi-13274162_6312_m

ABİ KARDEŞ RAKİP OLDU

Dünyanın çeşitli yerlerinde mekanı bulunan Nusret'in ünlü etçi kardeşi Özgür Gökçe, kendi camiasında Sultan Chef olarak tanınıyor. Sultan Chef, yıllar önce Türk menşeili bir şirket ile anlaşarak Kuveyt'teki restoranın başına geçti. Kuveyt'te "Sultan Cheff" olarak açılan restoranda et pişirip herkesin gönlünü kazanan Özgür Gökçe, abisine de rakip oldu. Gökçe bir süre sonra ise İstanbul Sarıyer'de bir restoran açmış.

nusret-gokce-nin-ikizi-kadar-benzeyen-kardesi-13274162_557_m

Özgür Gökçe yaptığı işleri ise abisinin desteğiyle ve abisine danışarak yaptığını da her fırsatta söylemeyi ihmal etmiyor.

eaeae

İki kardeşin birbirine olan benzerliği ise görenleri şaşırttı. İkiz kadar benzeyen iki kardeş, verdikleri pozlarla da adlarından söz ettiriyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
kıro nerde olsa kırodur domuz eti yediriyor domuz eti nerde kaldı müslümanlıgın haram zade
DOMUZ ETI YEDIRIP YEDIRMEDIGINI BILEMEM AMA BOGAZIMIZDAN HIC ET GECIRMEYENLERDE COK FAZLA MUSLUMAN...BIRDE NUSRETE YEMEK YEMEYE GITTIGINI HIC SANMIYORUM DOSTUM...UYDURUYORSUN GIBI GELIYOR...NOT;MUSLUMANLARA IFTIRA ATMAK EN AZ DOMUZ ETI KADAR HARAMDIR
Kıskanma, ya da kıskan çatlaaaaa
En büyük kıro sensin insanların başarasını hazmedemeyen kırosun adamın bu ülkeye verdiği bir tane zararını söylesene kıro sen o adamın domuz eti sattığını ıspatlamazsan hem iftiracı hem kırosun
Şuan sana guluyorum.
@aaltay_1983 Adam Erzurumlu ve Müslüman bir ailenin, dini bütün bir ailenin evladı. Kendisi de öyle. Domuz eti sattığı tamamen yalandır, iftiradır. İnsanları memleketlerine göre kıro ya da modern diye ayrıştırmak bir tür hastalıktır. Bu tür hasta insanlar önce ailesine sonra çevresine ve tüm insanlığa zarar verir. Aklını başına al aklı başında konuş.
Virüsten sonra piyasadan virüs gibi silinirsiniz
Sende virüs bitmeden silinirsin
@bir_gece_yolcusu Silinip silinmemesi senin neden alakadar etti orasını tam olarak anlayamadık sevgili silik arkadaş?
neresi benziyor gözlükleri bile benzemiyor.
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler