Mynet Trend

         

O Ses Türkiye'de Acun-Beyaz atışması

Tv8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye'de 4 jürinin de döndüğü bir yarışmacı ile sohbet edilirken Acun Ilıcalı ile Beyazıt Öztürk arasında geçen bir diyalog kahkahaya boğdu.

O Ses Türkiye'nin önceki gün yayınlanan 14. bölümü yine eğlenceli anlara sahne oldu. Murat Boz'un övgüyle bahsettiği bir yarışmacıya şarkıyı tekrar okutmak isteyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk ile esprili bir şekilde laf dalaşına girdi.

Kendisine söz verilmeden Acun Ilıcalı’nın, 4 jürinin de döndüğü yarışmacıya yeni bir şarkı okutmak istemesine bozulan Beyazıt Öztürk, hiç beklemediği bir yanıt aldı.

o-ses-turkiyede-acun-ilicali-gom-ibRt.png

Acun Ilıcalı, şu ifadelere yer verdi:

'DAHA DÜNKÜ JÜRİSİN'

"Bir şey söyleyeceğim. Gerçekten Türk televizyonunun tartışılmaz en büyüklerinden birisisin. Ama, üzülerek söylüyorum Murat Boz neredeyse 10 senelik jüri, sen ise daha dünkü jürisin."

BEYAZ'DAN ACUN'A GÜLDÜREN CEVAP

Bu sözlerin ardından stüdyoda sessizlik hakim olurken Acun Ilıcalı'ya efsane bir yanıt geldi. Beyazıt Öztürk, Ilıcalı'ya dönerek, "Benimle röportaj yaptığın günleri hatırlatırım" deyince stüdyo kahkahaya boğuldu. Bu eğlenceli diyaloğun üzerine yarışmacı, şarkısını seslendirmeye devam etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
üff lafı ne sokmuş beee. nereden geldiğini unutmuş beyaz affet sen büyüklük sende kalsın.
o ne yaaa resmen kürekle vurmuş azının tam üstüne
BEYAZ SUÇ SENDEE zaten 3 kuruşa mimnnet etmesen katılmazsın tabi acun istediğini yapmakta serbest seni satın almış program başına 100 bin cebine koyuyor
Geri Dön