MAGAZİN

Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir itirafı! 'Güzel bir sürecin arifesindeyiz'

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Alaçatı'da yeni yılı birlikte karşılayan çiftten Özdemir, “Evet fotoğraflarımızın çekildiği doğru. 'Yeni yılın aşk bombası' dersiniz artık” şeklinde konuşmuştu. Güzel oyuncunun bu sözlerinden sonra Oğuzhan Koç da Instagram'dan yaptığı paylaşımla aşkını itiraf etti.

Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir itirafı! 'Güzel bir sürecin arifesindeyiz'

Son aylarda sürekli birlikte olduğu iddia edilen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un, yeni yılı birlikte karşıladığı ortaya çıktı. Ünlü çiftin, yılbaşında Alaçatı'da olduğu öğrenildi.

"YENİ YILIN AŞK BOMBASI"

Çeşme’de gözlerden uzak tatil yapan sevgililerin fotoğrafları çekilince ilk olarak Demet Özdemir cephesinden itiraf geldi. Özdemir, “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” ifadelerini kullandı.

ESKİ SEVGİLİLERİ TAKİPTEN ÇIKTI

Hatta bu sözlerin ardından Özdemir’in arkadaş olduğu Koç’un eski sevgilileri Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak, ünlü oyuncuyu Instagram'dan takip etmeyi bıraktı.

5ff3f3ca5542842768523a2f

OĞUZHAN'DAN AŞK İTİRAFI!

Tüm bu yaşananların ardından Oğuzhan Koç da sosyal medya hesabından aşkını ilan etti.

Oğuzhan Koç, Demet Özdemir'le ilgili, "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şuan Demet'le güzel bir sürecin arifesindeyiz. Herkese iyi geceler dilerim" açıklamasını yaptı.

5ff3f3cf5542842768523a3d

GEÇTİĞİMİZ YIL DA BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Öte yandan Özdemir, geçtiğimiz yıl bir eğlence mekanı çıkışında Oğuzhan Koç ile görüntülenmiş ancak haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlamıştı.

5ff3f3ca5542842768523a33

Oğuzhan Koç’un beş yıllık ilişkisini bitirdiği Yağmur Tanrısevsin ile Demet Özdemir ise yakın arkadaş.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler