Okan Bayülgen’den çocuklarıyla oynayan babalara hakaret!

Şovmen Okan Bayülgen'in önceki akşam yayınlanan programında çocuklarıyla ilgilenen babalar hakkında "Gerzek! Senin öyle bir yaratılışın yok ki" demesi sosyal medyada tepki çekti.

Okan Bayülgen’den çocuklarıyla oynayan babalara hakaret!

Yaptığı sivri çıkışlarla sık sık adından söz ettiren Okan Bayülgen, TV100 ekranlarında yayınlanan programında babalar hakkında tepki çekecek sözler sözledi. Evinde çocuğuyla oynayan babalara “Gerzek” diyen Okan Bayülgen’e sosyal medyadan da tepki yağdı.

"SENİN ÖYLE BİR YARATILIŞIN YOK Kİ"

Kendi çocukluğunda babalarıyla birlikte oynamadıkları için şanslı olduklarını belirten Okan Bayülgen, evde saatlerce çocuklarıyla oynadıklarını söyleyen babalara “Gerzek” diyerek şu sözlerle sert çıkıştı:

"Senin öyle bir yaratılışın yok ki çocukla saatlerce oynayacak! Çünkü başka bir şey bu. Benim neslimin babalarının çok daha dürüst olduğunu düşünüyorum. Böyle sahtekarlıklar yoktu."

Okan Bayülgen, kadınların çocuk bakmasıyla erkeklerin çocuk bakması arasında fark olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Çocuk meselesinde başka canlılara baktığın zaman erkeğin ve kadının yavrularla ilişkisinde kesin görüyorsun. Bizim adamlar bir de kadın taklidi yapıyorlar. 'Çocukla saatlerce oynuyorum.' Öyle bir şey yok. Ben eski güreşen babaları, çocukla mesafe koyan babaları dürüstlükleri için çok daha değerli buluyorum. Bir adam tanıyor olsak; işe gitmiyor, çocukla oynuyor sabahtan akşama kadar, bu toplumda saygı duyulacak bir tip mi olur?"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
Her zamanki gibi farklı olmaya çalışan gerzek bir Okan yorumu.
BİZ ÇOCUKLARIMIZLA BAŞKALARINI TAKLİT ETTİĞİMİZ İÇİNMİ OYNUYORUZ. SENİN BEYNİN ÇALIŞMIYORMU. BABA-ÇOCUK BAĞLARI GELİŞSİN DİYE ÇOCUĞUMUZU MUTLU EDELİM DİYE OYNUYORUZ. ÇOCUKLAR MUTLU OLUNCA BİZDE MUTLU OLUYORUZ. ÇOCUKLAR NEDEN BABALARINDAN ÇEKİNSİNLER KORKSUNLAR? NE KADAR CAHİLCE.
bu ne yaman çelişki okan! kadın çalışaacak sosyal hayata dahil olacak sonra gelecek evde yemek bulaşık çamaşır yıkayacak aynı zamanda çocuğa bakacak. sende ayaklarını uzatıp yatacaksın öyle mi? yaratılıştan mı böylesin yoksa böyle olmak için çok çaba sarfediyor musun?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler