SPOR

Okan Buruk'tan Fırat Aydınus tepkisi

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Fenerbahçe maçı sonrasında konuştu.

Okan Buruk'tan Fırat Aydınus tepkisi

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Fenerbahçe'ye 2-0 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Kötü bir oyun oynadıklarını kaydeden Buruk, "Birçok oyuncum performansının altında oynadı. Biz daha çok topa dokunan bir takımız. 3. bölgede zaman zaman rakip topu bize verdi, onları bile doğru değerlendiremedik. Dhaa çok pozisyona girebilirdik. Basit bir gol yedik ve sonrasında rakip daha etkili oynadı. Hamlelerimiz oldu, maçı çeviremedik. Rakibimizi tebrik etmek istiyorum" dedi.

"DEMBA BA'NIN EKSİKLİĞİNİ HİSSETTİK"

Demba Ba'nın eksikliğinin de kendilerini etkilediğini söyleyen genç teknik adam, "Bugünkü oyuna baktığımızda kendi performansımızın çok altındayız. 4-4-2'de son dönemde başarılıydık, bugün Demba Ba'nın olmaması, rakip sahaya daha çok hücumcuyla gitmeyi engelledi. Onun eksikliğini çok hissettik. Çok iyi oynamadık, Fenerbahçe daha istekliydi. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

"HAKEM FAULLERİ VERMEDİ"

Hakem Fırat Aydınus'un performansını değerlendiren antrenör, "Hakem de direkt etki etmedi ama özellikle faul kararlarını daha çok Fenerbahçe lehine kullandı. Mehmet Topal'ın ayağında bir çatlak var ve faul vermedi, bunu da aslında bekliyordum. Ama hak eden bir Fenerbahçe vardı" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Okan efendi alışmış hakemlerin bu takımı kollamasına. Maçın başında 3 ayağa basma var hakemin her ortadaki pozisyonu Başakşehir lehine vermesi var. Taç pozisyonları korner pozisyonu. Ozan neden isyan etti Jailson neden isyon etti . Takılmış Mehmetin pozisyonuna. Mehmetin pozisyonunda arka kamera görüntüsü olmasa sen de göremezsin ayağına darbe geldiğini. Aynı Vedat’a arkadan aşile yapılan pozisyon gibi. Her zaman istediğin gimü olmuyor bazen herkesi üst üste koyan bir Fenerbahçe karşına gelince yapacak bir şey yok kabul edeceksin Okan efendi
şike var oka hoca şike boşuna uğraşma
fetöden yardım alsaydınız
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler