SPOR

CANLI

Olay yaratan iddia: Evli olan İbrahimovic, Diletta Leotta ile aşk yaşıyor

Olay yaratan iddia: Evli olan İbrahimovic, Diletta Leotta ile aşk yaşıyor

İtalyan basını İsveçli golcü futbolcu Zlatan Ibrahimovic'in evli olmasına rağmen ünlü spiker Diletta Leotta ile aşk yaşadığını manşetine taşıdı.

İtalyan basının iddiası İsveçli golcü Zlatan Ibrahimovic'in evliliğini tehlikeye sokacak cinsten.İtalya'da haftalık olarak yayın yapan "Chi" dergisi yıldız futbolcunun sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığını öne sürdü.Dergi kapağında "Yazın sürpriz çifti" başlığıyla verilen haberde ikilinin Sardunya Adası'nda bulunan bir restoranda baş başa akşam yemeği yediği yazıldı.

italyanlardan-yuva-yikacak-iddia-evli-olan-718245_2053_13_b

Çıkan haber üzerine Leotta'nın menajerinden yalanlama açıklaması geldi. İngiliz basınına konuşan Leotta'nın menajeri, "Reklam işbirliği için bir araya gelmiş iki profesyonel insan ve ortada ilişki yok" ifadelerini kullandı.Zlatan Ibrahimovic cephesinden ise konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Bu iddia sonrasında İsveçli yıldız futbolcunun 18 yıldır evli olduğu eşi Helena Seger ile sorun yaşayabileceği yazılmaya başlandı. Çiftin Maximillian ve Vincent adında iki oğlu bulunuyor.Ibrahimovic ile Diletta, İtalya'daki karantina döneminde bir reklam filminde tanışmışlardı.

italyanlardan-yuva-yikacak-iddia-evli-olan-718245_7346_4_b

italyanlardan-yuva-yikacak-iddia-evli-olan-718245_8881_1_b


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Sen işini bilirsin Zlatan. Diletta erik gibi, Insta’dan severek takip ediyoruz iliği...
adamda para var niye yapmasın dünyaya birdahamı gelecek sanki bu işin şakasıda tabiki evli bir insan için iyi birşey degil ama bu zamanda hangi erkek yapmıyorki hem bir çiçekle yaz geçmiyor degilmi:)
Zlatan denenmez, Zlatan affetmez. Zlatan gerekeni yapar...
Takım
O
Av
P
Geri Dön