Onur Büyüktopçu’nun macerası iki ay bile sürmedi

Sunucu Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz programındaki yerini Seda Sayan'a bırakmış ve yeni bir kanalda Damat Bayıldı adlı programa başlamıştı.

Onur Büyüktopçu’nun macerası iki ay bile sürmedi

Sadece sunuculuğu ile değil aynı zamanda oyunculuğu ile de beğeni kazanan ve kendisinden söz ettiren Onur Büyüktopçu, takipçilerini üzen haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

YERİNE SEDA GELİNCE DESTEK MESAJLARI ALMIŞTI

Onur Büyüktopçu’nun Yemekteyiz programını bıraktığı belli olduktan sonra sunucunun sevenleri ona çok sayıda destek mesajları atmış ve her zaman takipçisi olacaklarını söylemişti. Ancak görünen o ki verilen sözler tutulmadı, çünkü Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği ve 26 Ağustos’ta ekranlara gelmeye başlayan program, henüz iki ayını doldurmadan final kararı aldı. Büyüktopçu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

onur-buyuktopcu-ic

EYLÜL AYINDAKİ AÇIKLAMASI

Onur Büyüktopçu, Eylül ayı içerisinde programın reyting sıralamasındaki kötü gidişatı yüzünden final yapacağı haberlerinin sorulması üzerine, “Her şey çok güzel gidiyor” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
kim ki buda ne bekliyosunuz bir heves oldu kanallarda böyle tipleri çıkartmak
Atalar Ne demiş, "Kurulu düzenini bozma"...dolaş bakalım kanal, kanal
Onur beyin hiç suçu yok.Bütün suçlular onur beyin varsa eğer menejeri ve bu aptalca konseptleri bulan kuşbeyinliler. DAMAT BAYILDI NE LAN?Çok mu aradınız bu ismi? İmam bayıldı yapsaydınız bari program ismini...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler