OPPO ve Ericsson ortak 5G laboratuvarı kuruyor!

OPPO, Ericsson ile işbirliğini güçlendiren 5G ortak laboratuvarı projesini hayata geçirdi.

OPPO ve Ericsson ortak 5G laboratuvarı kuruyor!

İki markanın ortak kurduğu 5G laboratuvarı, 5G ürünlerinin ve teknolojilerinin geliştirilmesi için sektöre ışık tutacak projeler gerçekleştirecek.

OPPO ve Ericsson, 5G teknolojilerinin gelişimine katkıda bulunmak için yakın bir şekilde çalışıyorlar. İki marka, 5G döneminde devam eden derinlemesine işbirliği için sağlam bir temel oluşturan küresel bir patent lisans sözleşmesi imzaladı. OPPO ve Ericsson, 2018’in üçüncü çeyreğinden bu yana, 5G ürünlerinin ticari olarak kullanılabilirliğini hızlandırmak için çaba gösteriyor. OPPO’nun ilk 5G modeli ve Ericsson’un 5G altyapısı üzerinde yerel bir 5G testi yapıldı. OPPO ve Ericsson mobil dünyanın en büyük fuarı MWC 2019'da, katılımcılara 5G akıllı telefonları ve bulut oyun senaryolarını sergilemek için ortaklık yaptı.
OPPO, 5G akıllı telefonların geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasının ön saflarında yer aldı. Mayıs 2019'da OPPO, yenilikçi Reno 5G modelini İsviçre'de piyasaya sundu. Reno 5G modeli, o zamandan beri İngiltere, Avustralya, İtalya ve dünya çapındaki diğer pazarlarda büyük beğeni topladı. 5G'nin benimsenmesiyle OPPO, yıl sonuna kadar dünyanın ilk Qualcomm destekli çift modlu 5G akıllı telefonunu piyasaya sürecek ve global kullanıcılara daha gelişmiş ve daha güçlü bir 5G deneyimi sunacak.
OPPO, 5G teknolojisi için ürün geliştirmeye, teknolojik araştırmalara, standartlara ve uygulama senaryolarına yatırım yapmaya ve 5G'nin muazzam potansiyelini keşfederek yenilikleri tüketicilere sunmak için Ericsson gibi lider ortaklarla birlikte çalışmaya devam edecek.

Huawei’den Dünyanın İlk 5G Çipseti: Kirin 990

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler