Orta segmenete yeni telefon: Asus ZenFone Live (L2)

Samsung gibi şirketler, adeta ürün bombardımanına devam ederken Asus biraz daha tedbirli yaklaşmayı tercih ediyor.

Orta segmenete yeni telefon: Asus ZenFone Live (L2)

Huawei ise, ürün konusunda genellikle piyasadaki en iyiyi ortaya çıkarmaya çalışıyor. Huawei Mate X modeline baktığınızda; esas olarak piyasadaki diğer modellerden çok büyük bir fark görünmemekle birlikte, alanının en iyilerinden olduğu söylenebilir.

Bu modelin en önemli özelliklerinden bir tanesi de, fena sayılmayacak bir işlemciye sahip olması. Akıllı telefonlarında hız arayanlar için bu özellik oldukça önemli bir avantaj. RAM özelliği bakımından değerlendirildiğinde 2 GB olan bu model, istenen performansı sunmayabilir. Bu ürün arka kamera olarak 13MP gibi iyi bir kaliteye de sahip olacak.

Ürünün şu an için bilinen teknik özellikleri ise şu şekilde;
Snapdragon 425 işlemci
2GB LPDDR3 RAM
16GB/ 32GB depolama
8MP arka kamera
5 MP ön kamera
3000mAh batarya

Asus ZenFone’un bu modeli, fiyat performans açısından gerçekten alınabilir mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki videodan da Asus ZenFone Live eski modeli ile bazı ipuçları yakalayabilirsiniz.

İlgili video için buraya tıklayınız

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Xiaomi hepsine gider
Yıllar önce p525 diye bir model almıştım çok beğendim, daha sonra asus-garmin A10, zenfone6, zenfone 2 aldım, biri ben,m hata diğerleri kendiliğinden bozuldu, kilitlendi. Garantisi sıkıntılı. Asus artık ışınlayanını yapsa almam, pc de iyi, ama telefonda ııı- ııııhhh
2GB RAM çok düşük ve akıcı çalışmaz maalesef. Günümüzde en düşük telefonda 3GB RAM ve 32GB hafıza olmalı. orta seviye 6/64GB, üst seviye de 8/128GB'dan başlıyor zaten.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler