MAGAZİN

Öykü Serter, evli bir erkekle aşk yaşadığını itiraf etti: Çok uzun süre birlikte oldum

Öykü Serter, evli bir erkekle aşk yaşadığını itiraf etti: Çok uzun süre birlikte oldum

Ünlü sunucu Öykü Serter, evli bir erkekle uzun süre ilişki yaşadığını itiraf etti. Öykü Serter, "Medeni durumu beraber olmaya müsait olmayan biriyle çok uzun süre birlikte oldum. Peki bu yuva yıkmak gibi bir durum muydu? Hayır, benden önce de o yuvada defalarca yaşanmış ilişkiler vardı zaten" dedi.

Öykü Serter, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalı 196Sekiz'in Gör Beni serisine konuk oldu. Armağan Çağlayan'ın sorularını yanıtlayan ünlü sunucu, aşk hayatıyla ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

oykuserter1

"ÇOK AŞIK OLMUŞTUM"

Öykü Serter, evli bir erkekle uzun süren bir ilişki yaşadığını itiraf etti.

Serter, "Medeni durumu beraber olmaya müsait olmayan biriyle çok uzun süre birlikteydim. Ama yuva yıkan kadın değilim. Zaten uzun süre önce çözülmüş bir yuva vardı. Benden önce defalarca yaşanmış ilişkiler vardı. Bir yuvam olsa, keşke bir çocuğum olsa diye hayal kurmuş genç bir kadındım ve çok aşık oldum.
Ancak bütün bir bu hayal balonunu burada patlatıp, sanki bir irinmiş gibi bırakıp çıktım oradan. Çok yıpratıcı bir süreçti" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
vay be bu kadar basitleşmiş her şey
Yapıyorsunuz bari bunu normal birşeymiş gibi anlatıp, insanlarada normal birşeymiş gibi empoze etmeyin, kendinize saklayın...
Utanmadan,sıkılmadan pişikin pişkin bunu gururla söylemeyi yakıştırdın kendine.Merak ettiğim o adamın eşinin ve varsa çocuklarının yüzüne nasıl bakacan?Toplumun aile yapısını bozan insanlardansınız normal...
Geri Dön