MAGAZİN

Özel mesajları ifşa olmuştu! Cem Özer aşka geldi

Özel mesajları ifşa olmuştu! Cem Özer aşka geldi

Geçtiğimiz günlerde evli ve iki çocuk babası Cem Özer’in bir hayranlığıyla aralarında geçen yakınlaşma basında yer almıştı. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında kadın takipçisi Cem Özer’in kendisine uygunsuz fotoğraflar göndererek taciz ettiğini belirtmişti. Cem Özer’den eşi Pınar Dura’yla romantik paylaşım geldi.

2017 yılında Pınar Dura ile dünya evine giren 61 yaşındaki Cem Özer’in takipçisiyle sosyal medya üzerinden yaptığı konuşmaları ifşa edildi. Kendisi gibi evli olan ve Almanya’da yaşayan takipçisiyle sosyal medya aracılığıyla flörtleştiğini itiraf eden Özer hata yaptığını da sözlerine ekledi.

5f8a7edb5542830c642111b0

Yaptığı hatadan dolayı eşinden özür dileyen ve kendisini affettirmek için her şeyi yapacağını söyleyen ünlü sanatçı sosyal medya hesabından romantik bir poz yayınlamayı tercih etti.

5f8a7edf5542830c642111b2

Taciz iddialarına ilişkin açıklama yapan ünlü sanatçı Instagram hesabından eşi Pınar Dur ile 6 yıl öncesinde çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Galata kulesinin önünde birbirlerine sarılarak poz verdikleri romantik bir kareyi paylaşan Özer, “6 yıl önce Galata” notunu ekledi.

5f8a7fc15542830c642111b9
Cem Özer’in olumsuz eleştirilere karşı ise gönderisinin yorumlarını sınırlandırması gözlerden kaçmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bu adamın parası olmasa şimdiki karısıda dahil tanıştığı tüm kadınlar kendisini hiç görmediklerini ve tanımadıklarını söylerler. Toplumun düzelmesi için önce kadınların eğitilmesi şart.
evet kadınların eğitilmesi şart kendi değerlerinden aşağıdakileri adam yerine koyupta baş tacı etmesinler ki kadına şiddet olaylarını duymayalım artık eğitim şart hepimiz için
Bunlar kendini rezil edince de para kazanıyor galiba,utanmıyorlar çünkü garip bir anatomileri var.
gelmiş 70 yaşına neyı ıspat etmeye çalışıyır
Geri Dön