Parayı almakla suçlanınca sokak ortasında soyundu

İstanbul'un Avcılar ilçesinde ‘tırnakçılık’ olarak nitelendirilen yöntemle bir işyerinden para alarak uzaklaştığı öne sürülen kadın yakalanınca sokak ortasında kimseye aldırış etmeden soyundu.

İlginç olay, bir süre önce Denizköşkler Mahallesi’nde meydana geldi. İki kadın bir manava gelerek alışveriş yaptıktan sonra bundan vazgeçtiğini belirterek iddiaya göre ‘Tırnakçılık’ yöntemi ile bir miktar parayı alarak uzaklaştı. İşyeri sahibi kasadaki parasının eksik olduğunu görünce polisi arayarak, kadının arkasından koşup yakaladı. Kadın suçlamayı duyunca paranın kendisinde olmadığını belirterek bir anda soyunmaya başladı.

KİMSEYE ALDIRMADAN SOYUNDU

Üzerinde para olmadığını öne süren kadın çevredekilerin ve kendisinden parasını isteyen kişinin şaşkın bakışlarına aldırmayarak soyunmayı sürdürdü. Çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerasına da yansıyan olayda gelen polislerin sokak ortasında herkesin önünde soyunan kadından giyinmesini istediği, kadın bu tutumunu sürdürdüğü görüldü.

İŞYERİ SAHİBİ ŞİKAYETÇİ OLUNCA...

İşyeri sahibi parasını bu kadının aldığını polise söylerken kadın bunu yalanlayarak tekrar soyunmaya başladı. İşyeri sahibi kadının soyunmayı sürdürmesi üzerine şikayetinden vazgeçti. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
17 senede imanlı bır toplum olduk cok şükür
bunların üç türü vardır. yakalanınca soyunanlar yakalanınca dışkısını yapanlar. yakalanınca her ikisinide yapanlar.
söze gerek kalmamış bunlar özellikle bu şekilde yapıp tutuklanmaktan kaçıyorlar.
10 sene Avcılar’da oturmuş , işletmecilik yapmış biri olarak söylüyorum , bu ilçede ciddi anlamda fazla sayıda tırnakçı vardır , çalışanlarınıza kasada hızlı olmayı değil sakin ve ne kada rpara üstü verdiğine dikkat ederek çalılmasını öğütleyiniz..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler