People Magazine "People of The Year" isimlerini açıkladı

Her yıl farklı isimlerin yer aldığı "People of The Year" seçimlerinde bu yıl Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Taylor Swift ve Michelle Obama yer alıyor. People Magazine, "People of The Year" seçilen dörtlüyü kapağına taşıdı.

People Magazine "People of The Year" isimlerini açıkladı

Her yıl People Magazine tarafından yılın en çok konuşulan ismine verilen "People of The Year" unvanı bu sene 4 kişiye verildi. "People of The Year" seçimlerinde bu yıl Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Taylor Swift ve Michelle Obama yer alıyor.

People Magazine editörü, People of The Year olarak seçilen 4 ismin seçilme nedenlerini teker teker açıkladı.

JENNIFER ANISTON – THE MORNING SHOW

Jennifer Aniston'ın seçilmesinin nedeni, Apple TV+'ta başrolünde yer aldığı The Morning Show dizisi oluyor. Oyuncunun dizide yer alan bir sahnesinde, erkek egemen kanalda gücü eline geçirdiğini belirtici replikler yer alıyor. Bu da Aniston'ın karakterini yılın en güçlü karakterlerinden biri haline getiriyor.

JENNIFER LOPEZ - HUSTLERS

Jennifer Lopez ise Hustlers'daki performansıyla yılın en çok konuşulan performanslarından birini sergilemişti. Lopez'in Akademi'ye aday gösterilerek kariyerindeki en önemli çıkışı yapabileceği düşünülüyor. Ayrıca yaptığı konser turu ve Super Bowl'daki performansı da Lopez'i yılın bir numaralı isimlerinden biri haline getiriyor.

MICHELLE OBAMA – BECOMING KİTABI

Michelle Obama, bu yıl anı kitabı yazmasıyla gündeme oturdu. Ayrıca Türkçe'ye Benim Hikayem olarak çevrilen "Becoming" kitabının sesli versiyonu Grammy'ye aday gösterildi. First Lady olan herhangi birinin böyle bir başarı yakaladığı daha önce görülmemişti. Obama tüm bunların yanı sıra yıl boyunca çeşitli ülkelerde kadınların eğitimleri için mücadele verdi.

TAYLOR SWIFT – LOVER ALBÜMÜ

Taylor Swift'e gelirsek, müzisyen oyunculuğa adım attı. Lover isimli albümü bir hafta içerisinde satış rekorları kırdı.

İşte People Magazine'in People of The Year kapakları...

191204_gma_wakeford_hpMain_16x9_992


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler