SPOR

Phillip Cocu'dan Fenerbahçe sözleri

Hollandalı hoca, "Yeni bir maceraya atılmak F.Bahçe'ye gitmek istiyorum" diyerek PSV'nin teklifini geri çevirdi. Cocu'nun sözleşme fesih işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Phillip Cocu'dan Fenerbahçe sözleri

Fenerbahçe'nin prensip anlaşması yaptığı ve Aykut Kocaman'm yerine getirmeyi planladığı HollandalI teknik direktör Phillip Cocu'ya şampiyon yaptığı PSV Eindhoven'den sözleşme fesih işlemleri sürerken sürpriz bir teklif geldi.

PSV yöneticileri Cocu'ya, "Seninle 3 yıllık yeni bir sözleşme imzalayalım. Yıllık maaşına da zam yapalım" önerisinde bulundu. 48 yaşındaki teknik adam ise teklifi "Ben Fenerbahçe'ye söz verdim. Yeni bir maceraya atılmak, Fener'e gitmek istiyorum" diyerek geri çevirdi.

ANLAŞARAK AYRILMAK İSTİYOR

PSV Eindhoven'dan yılda 1 milyon euro alan Phillip Cocu, sözleşmesini karşılıklı anlaşarak fesh etmek istiyor. Tek taraflı fesihte bedelin 6 milyon euroya yaklaşacak olması nedeniyle Cocu, PSV yönetimiyle ters düşmemeye çalışıyor.

Sözleşme fesih pazarlıklannın sürmesi nedeniyle de Fenerbahçe prensipte anlaştığı Phillip Cocu'yu resmi olarak açıklayamıyor. Bu arada Fener'de borçların yapılandırılması işlemleriyle başkan yardımcısı Burhan Karaçam ilgileniyor ve bankalar ile finans kuruluşlarıyla görüşmeler yapıyor. (STAR)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
YINE PARALAR FAİZLE DAĞITILIYOR,ORADAN BU PARAYI ALIYORSA ŞİKEBAHÇEYE 3 MİSLİ PARA İLE GELİYOR YAZIK NE MİŞ ALİ KOÇMUŞ GEÇ AYNI TAS AYNI HAMAM.
@burhanaykanat sanan ne de mal sen kendi takımına bak fetösaraylı
macera olsun diye geleceksen hiç gelme kardeş
Ali Koç'un işi zor...Aykut Hoca'yı göndermese diyecekler ki değişim değişim dedin hani değişim..gönderdiler cocu hoca'yı alıyorlar diyecekler ki bula bula bunumu buldun!!!.Aykut Hoca gitmese ilk mağlubiyette homurtular başlayacak.Cocu gelince yine ilk mağlubiyette aynı homurtular zor aga zor..Ali Koç'un işi zor.Ben olsam Aykut hoca ile devam ederdim enazından 1 sene..ama o da yok artık.Hayırlısı diyelim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler