Podyuma mayoyla çıkan Ivana Sert'ten rap performansı

İlk şarkısı 'İmalat Hatası' ile adından söz ettiren Ivana Sert, dün sahneye çıktığı yarışmada Ezhel'in 'Felaket' şarkısını söyledi.

Moda ikonu Ivana Sert, dün Kıbrıs'ta düzenlenen Fashion TV Model Awards 2019'da sahneye çıktı. Mayolu kostümüyle dikkat çeken Sert, Ezhel'in "Felaket" şarkısını okudu.

EZHEL'İN FELAKET ŞARKISINI SÖYLEDİ

Moda sektöründen müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan Ivana Sert, geçtiğimiz Mayıs ayında ilk şarkısı İmalat Hatası'nı çıkardı. Ardından rahmetli şarkıcı Ahmet Kaya'nın "Kum Gibi" şarkısını okuyarak dinleyenleri ikiye ölen Ivana, son şarkı tercihiyle yine herkesi şaşırttı. Siyah cesur mayolu kostümüyle podyuma çıkan Ivana Sert, Felaket şarkısını okurken yarışmacı kızlar da dans ederek eşlik etti.

DÜN GECE DE ADETA KULAKLARI TIRMALADI

Şarkıcılığa soyunan modacı Ivana Sert, dün Kıbrıs’ta sahne aldı ve rapçi Ezhel’in ”Felaket” şarkısını söyledi. Ivana Sert’in takipçileri ”Asıl felaket olan sensin” gibi yorumlar yaptı.

TEPKİLER PEŞ PEŞE GELDİ

Şarkı söylediği anların videosunu Instagram hesabından paylaşan Ivana, takipçilerini de ikiye böldü. Sert’in performansını beğenenlerin yanı sıra ‘Asıl felaket olan sensin’, ‘Ses yok maalesef’ ve ‘Şimdi sen bu işten para mı kazanıyorsun’ diyerek tepki gösterenler oldu.

004

003-247x300

002 (1)

001

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Gerçekten felaket...
berbatsiniz..buda tükenmişlik sendromu
Enkaz 8,9 enkazı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler