Polis 3 saat boyunca kapı zilini yalayan adamı arıyor

ABD, üç saat boyunca kapı zillini yalarken güvenlik kamerasına yakalanan adamı konuşuyor. Polis, söz konusu kişi için arama çalışması başlattıklarını söyledi.

Kaliforniya'nın Salinas ilçesinde yaşayan Dungan ailesinin evindeki güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde bir kişinin üç saat boyunca kapı zilini yaladığı görüldü.

​Ev sahipleri şoke eden görüntüleri izledikten sonra durumu polise bildirdi. Salinas Polis Departmanı Sözcüsü olayla ilgili yaptığı açıklamada "Görüntünün çok net olmasına şaşırdık, şüphelinin kimliğini belirlemek uzun sürmedi" dedi.

Sputnik'in haberine göre polis, kapı zilini yalayan kişinin 33 yaşındaki Roberto Daniel Arroyo olduğunu açıkladı ve yakalanması için arama çalışması başlatıldığını belirtti.
Olayın gerçekleştiği saatlerde Sylvia Dungan, kendisinin ve eşinin dışarda olduğu fakat çocuklarınnın evde uyuduğu söyledi.

Sylvia Dungan, "Daha sonra bu görüntülere gülmeye başladım çünkü teknik olarak hiçbir şeye ve hiçkimseye zarar vermedi" dedi.

Ailenin olayın ardından hafta sonu boyunca zili strelize etmek için uğraştığı belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
KESİN ORTADOĞULUDUR.. TİPİNDEN BELLİ..
Batı zırvası terimlerle konuşuyorsun, beynin sömürge olmuş mankurtlaşmış kime göre ortadoğu? O sınıflandırmaya göre sen de ortadoğulısun tecavzücüsüne aşık olmuş ebleh.
@serdar_akdeniz_1983 ortadoğulu roberto?
Yalan yok Adana diye açtım, abd olması sevindirdi zira Türkiye'ye gelmemeli bu :D
ben olsam adamı bulup o zil düğmesi ile evlendiririm sevaba geçer
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler