Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Prenses Diana'yı canlandıracak olan Kristen Stewart en büyük korkusunu açıkladı

  Spencer adlı filmde Prenses Diana’yı canlandıracak olan Kristen Stewart, çekimler öncesi verdiği röportajda Prenses'in aksanının "korkutucu" olduğunu söyledi.

  Prenses Diana'yı canlandıracak olan Kristen Stewart en büyük korkusunu açıkladı

  Twilight filmiyle adını tüm dünyaya duyuran Kristen Stewart, Spencer adlı filmde Prenses Diana’yı canlandırmaya hazırlanıyor. Stewart, verdiği bir röportajda Galler Prensesi’nin hikayesini hikayesinin "şimdiye kadarki en üzücü hikayelerden biri" olduğunu söyledi.

  No, Neruda, Jackie gibi filmlerle sinemaseverlerin gönlünü kazanan, son olarak Ema ile sinemalarımıza konuk olan Şilili yönetmen Pablo Larraín’in yönetmen koltuğuna oturduğu filmin senaryosu Steven Knight’ın kaleminden çıktı. Kristen Stewart, filmin çekimlerine ocak ayının ortalarında başlayacaklarını açıkladı.

  PRENSESİN AKSANI KORKUTUCU

  Hazırlık sürecinin zorluklarından söz eden Stewart, özellikle Prenses Diana’nın aksanını ve konuşma şeklini oturtmanın korkucu olduğunu, çünkü Diana’nın çok belirgin bir sesi olduğunu ve insanların buna aşina olduğunu ifade etti. Prenses Diana’yı sadece canlandırmak istemiyorum onu tanımak istiyorum diyen Kristen Stewart, "Uzun zamandır bir rol beni bu kadar heyecanlandırmamıştı" dedi.


  Express

  En Çok Aranan Haberler