PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası The Walking Dead işbirliğiyle geliyor!

PUBG Mobile’ın en eski ve en popüler haritası olan Erangel tamamıyla yenileniyor. Ayrıca oyuna The Walking Dead ile yapılan işbirliği ile “Zombi Modu” yolda. Detaylar haberimizde…

PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası The Walking Dead işbirliğiyle geliyor!

PUBG Mobile meraklılarına iyi haber! En popüler mobile Battle Royale oyununun en popüler haritasınn büyük bir güncelleme geliyor.

Evet, Tencent Games Küresel Genel Müdürü Vincent Wang‘ında doğruluğunu onayladığı, PUBG Mobile’ın Erangel haritası çok büyük bir değişim geçiriyor. Vincent Wang geçen yıl çıkan ve günlük 15 milyondan fazla oyuncuya sahip popüler Battle Royale oyununun başarılarına dikkat çekti. Oyuncuların geri bildirimlerinin oyunun gelişimi için hayati önem taşıdığını ve geliştirici ekibin mobil oyuna yeni içerik getirmek için her zaman çok çalıştığını ekledi.

İlginizi çekebilir: Roko ile Kazan: PUBG Mobile UC Hediye Fırsatı

PUBG Mobile’ın en eski haritası Erangel tamamen yenileniyor!
Ve bugün yepyeni Erangel haritasını açıkladı. Erangel 2.0 ile oyundaki en eski harita tamamen yeniledi. Wang, grafikler, dokular ve genel kalitenin önemli ölçüde iyileştirildiğini söyledi. Ayrıca haritanın “çok yakında başlatılacağını” ekledi. İşte yeni haritanın bazı görüntüleri:

PUBG Mobile “Zombi Modu” The Walking Dead işbirliğiyle gelecek
The Walking Dead televizyon dizisi ile bir işbirliği de ortaya çıktı. Bu işbirliğinin içeriği tamamen açıklanmadı, ancak bu yıl daha sonra ortaya çıkacak. Yeni bir zombi modundan bahsediliyordu, ancak The Walking Dead işbirliğinin bir parçası olup olmadığı belli değil.

Ve son duyuru ise PUBG Mobile oyunun daha düşük bir sürümü ve daha düşük RAM özellikli telefonlar için optimize edilmiş olan daha hafif bir versiyonu olan PUBG Mobile Lite hakkında idi. Oyun, orijinal PUBG Mobile’dan farklı bir haritaya sahip ve 10 dakikalık kısa maçlarda 60 oyuncuyu birbiri ile mücadele ediyordu. Wang, “Lite versiyonunu hazırladık, çünkü dünyanın dört bir yanından oyuncuların PUBG Mobile’ın tadını çıkarmasını istiyoruz” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler