MAGAZİN

Pucca'dan Ece Erken'e: Donumda sallarım sizi!

Pucca'dan Ece Erken'e: Donumda sallarım sizi!

Gerçek adı Selen Pınar Işık olan ancak Pucca ismiyle ünlenen sosyal medya fenomeni Ece Erken'le atıştı. Pucca Ece Erken'e söylediği sözlerle şoke etti.

Pucca isimli sosyal medya fenomeni Alişan'dan sonra hedefine Ece Erken'i koydu. Pucca, Ece Erken’e "Hayatımda gördüğüm en salak kişisin!"dedi.

Bazı sosyal medya hesaplarının Pucca’nın Alişan hakkındaki tweetini eleştirmesi Pucca'yı rahatssız etti.

Sayfanın Ece Erken’e ait olduğunu iddia eden Pucca’ya, Erken’in cevabı dava açmak oldu. Pucca’nın cevabı ise çok daha sertti.

1

Ece Erken'in dava açacağını söylemesinin ardından Pucca "Ece sen hayatımda gördüğüm en bomboş bak açık açık söylüyorum en salak kişisin. Bu yaşına kadar nasıl yaşadın şok içindeyim. Beni tehdit ettirdiğin yeni yetme mafya sevgiline söyle donumda sallarım sizi" diyerek tepki gösterdi.

2

Bu paylaşımlar sosyal medyada gündem olurken herkes o sevgilinin kim olduğunu merak etti.

3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
ikinizde boşsunuz pucca kim ya nerede fenomenmiş ilk kez duyuyorum
Twitter da ergenlere gaz veriyor. Birbirine gaz verip vatanı kurtarıyorlar. Bir bayana donumda sallarım lafı hiç yakışıyor mu orası da ayrı bir olay.
ADALETLE AHLAKIN ÇÖKTÜYÜ ÜLKE TÜRKİYE HERKES BİRBİRİNE HAKARET TEHDİT EDİYOR nerede KOLLUK NANAY NEREDE bu polis asker jandarma hakim savcı yer yarıldı yerin dibinemi girdiler Devletten maaşı alıyolar amma görev yapan yok haram olsun o milletin ödediyi vergilerden aldığınız maaşlar
ne kocaman donu varmış helal olsun
Geri Dön