SPOR

Putin'e beklemediği yerden darbe geldi! Şimdi ne yapacak?

Rusya'nun Ukrayna'yı işgale kalkışmasının ardından birçok kurum ve kuruluş Rusya'ya ve Putin'e yaptırım uygulamaya başladı. Çalışma hayatı dışında en büyük hobilerinden biri olan Judo'dan da Putin'e darbe geldi. Uluslararası Judo Federasyonu, siyah kuşak sahibi Putin'in onursal başkanlığını askıya aldı.

Rusya'nın Ukrayna'ya saldırmasının sancıları her geçen gün artmaya devam ediyor. Tüm dünyada büyük tepki alan bu harekat sonrası yaptırımların ardı arkası kesilmiyor. Birçok ülke Putin ve Rusya'ya yaptırım uygularken, Putin'e hiç beklemediği bir yerden daha darbe geldi.

BAŞKANLIĞI ASKIYA ALINDI

1037676332_0_75_1500_924_1920x0_80_0_0_7b66cad55c2b8f30d2192687fdfb7c13

Uluslararası Judo Federasyonu (IFJ) Ukrayna'ya yönelik işgal girişimi nedeniyle siyah kuşak sahibi Vladimir Putin'in onursal başkanlığını askıya aldı.

"BU SPOR BENİM HAYATIM" DEMİŞTİ...

anatoliy-rahlin-putin

Putin'i yakından tanıyanlar Judo'nun hayatındaki önemini çok iyi biliyor. Hatta Putin, bir dönem yaptığı açıklamada, "Judo ile uğraşmasaydım çok başka biri olabilirdim. Hayatımı ve bilincimi değiştirdi, beni geliştirdi. Düşünme yöntemlerime zenginlik verdi. Antrenör ailemi zor ikna etti. Bu spor benim hayatım" ifadelerini kullanmıştı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler