Red Bull sporcularının antrenmanlarıyla kendine meydan oku

Red Bull sporcuları Ayhancan Güven, Ayşe Begüm Onbaşı ve Hazal Nehir, dayanıklılık, esneklik ve denge konusunda kendisine meydan okumak isteyenlere antrenman videolarıyla ilham oluyor. 10’ar video serisinden oluşan antrenman programlarına [RedBull.com/ProjectPro](https://www.redbull.com/tr-tr/projects/projectpro/) platformundan ulaşan herkes, evde Red Bull sporcularının antrenmanlarını yapabilecek.

Red Bull sporcuları Ayhancan Güven, Ayşe Begüm Onbaşı ve Hazal Nehir, kendine dayanıklılık, esneklik ve dengede meydan okumak isteyenlere Red Bull Project: Pro isimli video serileriyle ilham oluyor.

Ayhancan Güven’in dayanıklılık, Ayşe Begüm Onbaşı’nın esneklik ve Hazal Nehir’in de denge konusunda hazırladığı 10 videoluk programları RedBull.com/ProjectPro platformundan izleyip uygulayan herkes, evde Red Bull sporcuları ile antrenman yapma şansına sahip olacak.

Ayhancan Güven’in dayanıklılık programı önce fonksiyonel hareketlerle beraber nabız yükseltmeyi hedefliyor. İlk videoda 20 dakikalık bir ısınma ile başlayan dayanıklılıkta kendi meydan okuma, önce bacaklar, sonra karın daha sonra da kol, göğüs, omuz ve kalça kaslarına odaklanıyor. Dengeli bir kas yoğunluğu yakalamayı hedefleyen 10 video sonunda dayanıklılık seviyesinin de artmasını hedefleniyor.

Ayşe Begüm Onbaşı ile esneklikte kendine meydan okumak isteyenler hamstring ve omurga odaklı bir video ile yola çıkıyor. Henüz ikinci videodan limitleri zorlamaya başlayan antrenmanlara omuz çalışmaları da ekleniyor. Kurbağa, yavru köpek ve güvercin taklitleriyle renklenen video serisiyle sonunda esneklik seviyesi de ilerlemiş oluyor.

Hazal Nehir’le denge konusunda gelişmek isteyenler de işe kalça, bacak ve kol kaslarını ısıtmakla başlıyor. Üçüncü antrenman videosundan sonra dengede yaşanan gelişme bacak ve kol kaslarına biraz daha yüklenerek gelişiyor. 10 videonun sonunda ise Hazal’ın antrenman videosuyla kendisine meydan okuyanlar, vücutlarının her noktasını harekete geçiriyor.

RedBull.com/ProjectPro adresinden takip edilecek Project Pro video serisinde antrenmanların yanı sıra sporcularla da dolaylı iletişim kurmak mümkün olacak. Uzman isimlerden beslenme ve dinlenme önerilerinin bulunduğu platformda Ayhancan, Ayşe Begüm ve Hazal’ın idmanları sırasında dinledikleri müzik listelerine de ulaşılabiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler