SPOR

CANLI

Rıdvan Dilmen'den Hollanda'ya ilginç benzetme

A Milli Takımımızın Hollanda karşısında 3-0 geride kapattığı ilk yarıyı Rıdvan Dilmen değerlendirdi. Hollanda'ya karşı ilginç bir benzetmede bulunan Dilmen, sosyal medyada gündem oldu.

Rıdvan Dilmen'den Hollanda'ya ilginç benzetme

A Milli Takımımız, Hollanda karşısında ilk yarıda şok şekilde 3-0 geriye düştü. Rıdvan Dilmen, sahadaki oyunu değerlendirdi ve yapılması gerekenleri anlattı. İşte Dilmen'in yorumları...

"ÇOK YUMUŞAK TAKIMIZ"

Dilmen, "Favori Hollanda, hız, tempo, kalite, moral... EURO2020 ve son maçlardaki başarısızlığımız var, erken gol olursa kırılgan olabiliriz' dedim. Aslında maç 1-0'da bitti. 10 kişi kaldıktan sonra önümüzdeki maçlara bakacağız olduk. Hollanda'ya karşı maçın başında yediğiniz golle çözülürsünüz. Hücum edemedik, oyuna ortak olamadık. Çok yumuşak takımız. Orta sahaya bakarsak, bunu görüyoruz." dedi.

İLGİNÇ BENZETME: MAHALLE ÇOCUKLARI

Dilmen, Hollanda'ya ilginç bir benzetmede bulunarak, "Üzücü olan şu, hani böyle fizikli abiler mahallede yürürler ya, top oynayan çocukların aralarına girerler ve topla oynamaya başlarlar. Mahalle abileri, mahalle çocuklarıyla evlerine giderken oynuyor gibi bir oyun oldu. Mahalle çocukları gibiyiz." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 47 yorum
Şenol Güneş istifa edip gitmezsen adam değilsin. Kenan Burak ile oynamak nedir ulan
geri sadece burak ile kenan mi kötüydü,hangisi iyiydi. tarafli konusmayin
Şenol hollandada kalsın bence
Güneş müthiş formsuz, çok mu zor salih yusuf okay 3 lüsü veya ikilisi ni ortasahada sahaya sürmek çünkü ortasaha dinamik olurdu top kapan olurdu sadece okay ile olmaz fransa maçlarında mahmut irfan dorukhan oynamıştı ,şenol hoca dümeni kaybetti onu oynatma bunu oynatma derdine düştü takımda ne taktik ne oyun kaldı.
Takım
O
Av
P
Geri Dön