SPOR

CANLI

Rıdvan Dilmen Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'la anlaşamadığını açıkladı

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş 'a 2 kupa kazandıran Sergen Yalçın'ın sözleşme imzalamayacağını açıkladı.

Rıdvan Dilmen Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'la anlaşamadığını açıkladı

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın'ın Beşiktaş ile anlaşamadığını duyurdu. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Dilmen şu ifadelere yer verdi:

"Haber sitelerini okuyunca şok oldum! Sergen Yalçın Bjk yönetiminin tüm tekliflerine rağmen yoruldum! Çalışmayı düşünmüyorum! Yarın son kez görüşülecek yazıyor! Hemen Sergen Yalçın hocamızı (kardeşimi) aradım! Haftada birkaç kez görüşüyordum! Süreç uzadıkça hergün daha fazla üzülüyordu! Biraz önce görüştüğümde, 'Yazabilirsin Hocam' dedi. 'Kimseyi kırıp dökmeden, başta yönetim ve taraftarımızı da asla üzmek istemem ama dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım' dedi! Ben yine de; BJK Başkanı ve yönetiminin, Sergen hocalarını çok seven taraftarlarıyla bir şekilde tekrar bir araya gelmesini bütün samimiyetimle arzuluyorum! BJK - Sergen Yalçın kopması beni FB ’li bir futbol adamı olarak üzdü! Ancak ısrarla büyüğü olarak tavsiyeme rağmen kararının kesin olduğunu hissettim! Umarım yanılırım."

NE OLMUŞTU?

Beşiktaş ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan ve sezon sonunda Kara Kartal'a 1 lig ve 1 Türkiye Kupası şampiyonluğu getiren Sergen Yalçın ile görüşmeler lig bittikten sonra olumlu ilerlemedi. Her geçen zaman aradaki iplerin daha da gerildiği ortam da yöneticilerin başka teknik direktör adaylarıyla görüşmesi ve sürecin uzaması Sergen Yalçın-Beşiktaş birlikteliğinin sonlanmasına sebep oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
8taşta imazalar hiçte kalbe atılmıyormuş 6sarayda da aynen midesiz matih merim kovulduğu yere döndü ki kimse istemez ülkenin en büyüğüdür FENERBAHÇE
kekolar bir sürü adama fazla fazla tazminat verin bu adama boş geçin. gerçi Sergen hocanında laflarına güven olmuyor. bi diyor sözleşme maddelerine bakmadan imza attım şimdide para için uzlaşmadın. yazık vallaha
Ben Fenerliyim ama kardeşim, adam geldiği sezon işi yokuşa sürmeden geldi ve başarılı da oldu. E artık ikinci sezon da istediği ve hak ettiği şartları doğal olarak arıyor insan. Hele bir de başarılı olmuşsan, pek tabii maddi ve manevi olarak beklentilerinin karşılanmasını istiyorsun. Ben Fenerli olarak Sergen'in yokluğuna sevinirim, sonuçta rakip takım ama işin gerçek yüzü böyle. Bu Fenerbahçe'de de olsa böyle..
Rasim Kara veya Daum gelsin
Takım
O
Av
P
Geri Dön