SPOR

Rizespor cephesinden Vedat Muriç açıklaması

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, bugün gerçekleşen altyapı seçmelerinde yaptığı açıklamada Vedat Muriç transferi hakkında bundan sonra teklifi kendilerinin yapacaklarını ifade etti.

Çaykur Rizespor Kulübü’nün 2019 yılı altyapı seçmeleri Mehmet Cengiz Tesislerinde düzenlenen törenle başladı. Kulüp Başkanı Hasan Kartal ve yönetim kurulu üyeleri Ali Haydar Er, Sadullah Köse, Serkan Karavin ile Sinan Mete’nin de bulunduğu seçmelere 2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011-2012 doğumlu yaş kategorilerinden oluşan yaklaşık 500 sporcu katıldı. Seçmelere katılan 7-18 yaş arası tüm sporculara bir konuşma yapan Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, “Hepiniz bir gün Rizespor’da oynayacağız diye çalışacaksınız. Ahlaklı olup anne babanızın sözünden çıkmayıp derslerinize iyi çalışın” öğütlerinde bulundu.

1

"BUNDAN SONRA TEKLİFİ BİZ YAPMAK İSTİYORUZ"

Törenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Kartal, oyuncuları Vedat Muriç’in transfer konusunda açıklamalarda bulundu. Başkan Kartal yaptığı açıklamada teklifleri artık kendilerinin yapacaklarını ifade etti. Kartal açıklamasına şu şekilde devam etti:

"Oyuncumuz Fenerbahçe ve Galatasaray’dan teklif aldı. Vedat ile ilgili ağırlıklı talep Fenerbahçe ve Galatasaray’dan geldi. Biz de bu iki kulüpten birinde oynamasını isteriz. Neticede bizim kulübümüzde parlayan bir arkadaşımız. Bizim kafamız belirlediğimiz bir bedel var. Bir onu yakalayacağız. O kulüplerden yararlanabileceğimiz futbolcular var. Bundan sonra teklifi biz yapmak istiyoruz. Biz istediğimiz oyuncuları ve istediğimiz bedeli kulüplere sunacağız. Çalışmalarımız devam ediyor. Transfer zor iş. Bakkala gider gibi şunu alıyorum deyip alamıyorsunuz. İyi araştırıyoruz, iyi oyuncular arıyoruz. Hocamız ve ekibimiz İstanbul’da çalışma içerisinde. İyi bir ekip kuracağız bundan Rizelilerin ve Rizesporluların hiç şüphesi olmasın.’’

305


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Beş para etmez bi topcu amma gündem oldu
3 ihtimal var.1.si yani aslında muriç gs yi istiyor ama gs istediğimz topçuları vermedi fener verdi vedat sen en iyisi fenere git kılıfı.. bunlar ucuz numaralar başkan 2 si ise 3.5 tan fazla veren yok en iyisi bunu yerine ele gelir 2-3 oyuncu kapabilir miyiz...3 sü ise başakşehire göndermenin alt yapısı ........ne oldu başkan 10 liradan aşağı ağzını indirmiyodun...
MURİÇ FENER'DE ..OYNAYACAK YADA RİZE'DE ÇAY İÇMEYE DEVAM EDECEK!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler