SPOR

Ryan Giggs: Türkiye harika bir eleme grubu geçirdi

Galler Milli Takım teknik direktörü Ryan Giggs, EURO 2020'deki rakipleri Türkiye'ye övgüler yağdırdı. Giggs, "Birbirine yakın bir grup. Türkiye harika bir eleme grubu geçirdi. Türkiye'nin Fransa maçını ve birkaç maçını izledim. Türk oyuncularının becerisini biliyorum" dedi.

Ryan Giggs: Türkiye harika bir eleme grubu geçirdi

EURO 2020 Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye ile A Grubu’nda mücadele edecek olan Galler’de Teknik Direktör Ryan Giggs, kura çekiminin ardından açıklamalarda bulundu.

Türkiye ile gruptan çıkmak için mücadele edeceklerini söyleyen Giggs, “Türkiye genç bir takım, harika bir eleme grubu geçirdi. Türkiye'nin Fransa maçını ve birkaç maçını izledim. Türk oyuncularının becerisini biliyorum. Manchester United’ta oynadığım dönemden de biliyorum, Türk futbolcular taraftarla birlikte çok iyi futbol oynuyorlar. Bunu daha önce yaşadım. Bizim için kolay olmayacak. Türkiye ile oynayacağımız karşılaşma zor olacaktır" ifadelerini kullandı.

“FAVORİ İTALYA, BİZ TÜRKİYE VE İSVİÇRE İLE MÜCADELE EDECEĞİZ"

Türk taraftarların çok iyi olduğunu ancak bu konuda endişelenmediğini de söyleyen Galler Teknik Direktörü Ryan Giggs, "Ancak Türk taraftarları çok iyi biliyorum. Manchester United’ta oynadığım dönemde Türkiye’ye maça geldiğimizde daha havaalanında ‘Cehenneme hoş geldiniz’ diye baskı yapmaya başlarlardı. Ama bu durum çok güzel. Ayrıca bizim taraftarlarımız da çok mükemmel. Bizim taraftarlarımız ve Türk taraftarlar bir araya geldiğinde mükemmel bir atmosfer oluşacaktır. Bu da iyi bir oyun olmasını sağlar. Çok zor bir grup olduğunu düşünüyorum. İtalya grubun favorisi durumunda. İyi ve genç bir oyuncu grubuna sahipler ve gol konusunda da iyiler. Türkiye, İsviçre ve Galler olarak birbirimize yakın seviyedeyiz. Biz, Türkiye ve İsviçre ile birlikte gruptan çıkmak için mücadele edeceğiz" açıklamasını yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
sus la çöp
@aakp86 Doğru bildiklerimiz ve çöpe gömdüklerimiz;öğrenmemizin en büyük düşmanı olmuş ve sap gibi bu dünyaya gelip;sap gibi giderken,gerideki nesle koca bir hiç sunmuşuzdur!Oysa yaşamın amacı önemli olmaya çalışırken hiçbir şeyi gözden kaçırmamak,çöplere rağmen(!)Hedefimizi Saygın olmaya çalışmak ve gelecek nesillere sunduğumuz bu bayrak yarışı adına,Boşuna bu Dünyada yer işgal etmemektir...
@aakp86 onemli değil senin yardım alman lazım.
övgü neredeydi tam olarak ? yine mi yalan başlık.
Gale ile Ramsey’i durdurunca bir şey yapamayacaksınız Ryan.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler