MAGAZİN

Sadakatsiz 24. son bölüm final sahnesi! Derin'e ne oldu? Sadakatsiz'de Melis Sezen'in canlandırdığı Derin öldü mü?

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 24. son bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz'e Melis Sezen'in canlandırdığı Derin'in ortadan kaybolması damga vurdu. Volkan'ın telefonundan Derin'e gönderilmiş olan ölüm tehdidi nedeniyle Volkan olayın baş şüphelisi haline geldi. Polis Asya'yı da olayla ilgili sorguladı. Final sahnesinde polisin bulduğu bir kadın cesedi Volkan'ı şoke etti. Bataklıkta bulunan cesedin Derin'e ait olup olmadığı ise dizinin hayranlarını meraklandırdı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 31 Mart Çarşamba akşamı 24. yeni bölümüyle ekrana geldi.

6061e767e226011e7496d415

DERİN'İN KAYBOLMASI OLAYINDA POLİSİN VOLKAN VE ASYA ŞÜPHESİ!

Derin'in kaybolmasından sonra her şey incelenmeye başladı. Evde inceleme yapan ekip, Derin'in günlüğünü buldu. Günlükte yazanlar herkesi şoke etti. Derin'in Volkan'dan korktuğunu ifade ettiği satırlar dikkat çekti.

6060e356ebc8302aa82e855f

Bu durum polis soruşturmasının seyrini de değiştirdi. Derin'in günlüğünde Volkan hakkında yazdıkları sonrasında Melih de duruma el koydu. Volkan'ın telefonundan Derin'e gönderilen 'Seni öldüreceğim' mesajı sonrasında da tüm gözler Volkan'ın üzerine çevrildi.

6060e356ebc8302aa82e8557

Polis, Derin'in kaybolmasından Volkan'ı sorumlu tutmaya başladı. Derin'in mağazasındaki görevli kadının ifadeleri de ortalığı iyice karıştırdı. Polis Asya ve Volkan'ın birlik olup Derin'i kaçırmış olacağından şüphelendi.

6061e767e226011e7496d414

SELÇUK DA ŞÜPHELİLER ARASINDA!

Herkes tek tek sorguya alınırken şüpheliler arasına Selçuk da girdi. Son zamanlarda yaşanan olaylar Selçuk'u bu durumun içine çekti ve polis tarafından sorgulandı. Haluk, Selçuk'la konuşup bu olayla bir ilgisi olup olmadığını sordu. Selçuk ise kendi mevzusunun Derin'le bir alakası olmadığını ve bu işte bir parmağı olmadığını ifade etti.
6061e768e226011e7496d423

Derin’in ortadan kaybolması hem Volkan hem de Güçlü ailesi üzerinde şok etkisi yaratırken tüm şehir Derin’in bulunması için seferber oldu. Asya kendisini bu olayın merkezinden uzaklaştırmakta kararlı olsa da düştüğü çıkmazlar onu zorladı.

CESET DERİN'E Mİ AİT?

Final sahnesinde ise tüm araştırmalar devam ederken aniden gelen bir haber her şeyi değiştirdi. Bir kadın cesedi bulunduğu ihbarından sonra Volkan, Gönül ve Haluk olay yerine gitti. Volkan, bataklıkta yüzü koyun yatan kadın cesedini görünce büyük şok yaşadı.

Ex1eDCwXIAcAUAm

ORJİNAL VERSİYONUNDA DİZİYE VEDA ETMİŞTİ

Sadakatsiz dizisi, 2015 yılında BBC One kanalında yayınlanan Doctor Foster isimli yabancı mini drama dizisinin uyarlaması olarak çekiliyor. Sadakatsiz dizisinin orijinali olan Doctor Foster'da Derin karakterinin uyarlandığı Kate ölerek diziye veda etmişti.

SADAKATSİZ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Sadakatsiz dizisinin son bölümü sosyal medyada da gündem oldu. Twitter'da TT listesine giren dizi hakkında binlerce mesaj paylaşıldı. İşte yapılan paylaşımlardan bazıları.

sd1

sd2

sd3

sd5

sd6

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Dizinin adı bile çok kötü sadakatsiz onun karısıyla onun karısıyla yatıyor vay be milletin birbirinin karısıyla yatması normalleşmiş dizi tavan yapmış ondan sonra niye kadınlar ölüyor niye erkekler şiddet uyguluyor bir ailede kadın ve erkek için geçerlidir namus kavramı onur kavramı yoksa o ailede her şey olur
bir sahnede dr.asya derine diyorki:ben evli adamla yatacak biri degilim..:)))..kocandan 3 kuruş fazla jkoparmak için en yakın arkadaşının kocası mertle yatarken mert bekarmıydı..dizide bu konu unutuldu..asya iyilik timsali oldu...ya mert sessizce çıktı hayatından...hayır birde baharla kanka oldular ya..pes..asya dizide para için evli erkekle yatan kadın..bu atlanmasın
sıkıcı bir bölüm dü. saçma sapan
Geri Dön