Sağlıklı ve Etkili Bronzluk İçin: En Doğalından Bronzlaştıran 3 İçecek Tarifi

Eda Taşpınar gibi kavruk bir tene sahip olmak isteyenler burada mı? Öyleyse başlıyoruz!

Sağlıklı ve Etkili Bronzluk İçin: En Doğalından Bronzlaştıran 3 İçecek Tarifi

Güneşte saatlerce yatıp bronzlaşmak isteyenlerin bilmedikleri bir sorun var; güneşim tüm zararlı etkilerini tenlerine çekmek… Güneşin verdiği tüm risk faktörlerini en aza indirip aynı zamanda bronzlaşmak için mükemmel 3 tarifimiz var!

A, C, E vitamini ve tirozin içeren bu besinler sayesinde ışıltılı bir bronzluğa sahip olacaksınız, hem de en doğalından :)

Tarif 1: Turuncu Smoothie

havuc

İki kat daha hızlı bronzluk için tarife bir göz atmanız yeterli.

4 adet kayısı, 2 adet orta boy havuç, 1 adet salatalık ve 1 adet şeftali. Şeftali ve kayısının çekirdeklerini çıkardıktan sonra tüm malzemeleri katı meyve sıkacağının içerisine atın. Güneşe çıkmadan önce içerisine buz atarak tüketebilirsiniz.

Tarif 2: Tropik Güzel

kivi

1 adet kabukları soyulmuş kivi, 1 dilim kavun, 1 adet avokado ve 1/2 demet maydanoz. Malzemeleri katı meyve sıkacağına atın ve sıkın. Ardından buzlu bardağın içerisine alın. Bu karışımı yine güneşe çıkmadan önce tüketebilirsiniz. Ancak tropik güzelin şöyle bir özelliği de var. Güneş sonrası oluşan hararet ve acıları da yok ediyor. Tamamen doğal olan içeceği, güneş öncesi ve sonrası tüketebilirsiniz.

Tarif 3: Karpuzlu İçecek

karpuz

Bir dilim karpuz, 1/2 adet yeşil elma, 1 adet domates ve yarım demet ıspanak. Bu seferki malzemeler oldukça çeşitli :) Malzemelerin hepsini katı meyve sıkacağından geçirin. Elde ettiğiniz karışımı güneşe çıkmadan önce yudumlayın. Yanınıza yedeğini alabilirsiniz. Güneşin keyfini çıkarırken lezzeti ve ferahlığı size eşlik edecek…

“Benim güneşlenmeye vaktim yok ki!” diyenlerin de yardımına koşuyor bu tarifler. Güneşlenmeseniz bile gün içerisinde maruz kaldığınız gün ışınları, bu içecekleri içtiğiniz taktirde etkili olacak. Günlük olarak tüketmeyi unutmayın. Afiyet olsun 

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler