MAGAZİN

Saklı dizisinden olay fragman! Sevişme sahneleri gündem oldu

Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’ın yer aldığı Saklı dizisinden ilk fragman yayınlandı. Dünyada izlenme rekorları kıran The Affair dizisinden uyarlanan Saklı dizisinin ilk fragmanına sevişme sahneleri damga vurdu.

Saklı dizisinden beklenen ilk fragman yayınlandı. The Affair dizisinden uyarlanan Saklı’nın fragmanına sevişme sahneleri damga vurdu. Blu Tv’de yayınlanacak olan dizinin başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alırken oyuncu kadrosunda Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncular yer alıyor.

1

İki evli insanın yasak aşkını karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden ele alan dizi, sıradan bir ihanet hikayesinin ötesine geçerek çarpıcı bir ilişki hikayesi sunuyor.

SAKLI DİZİSİ HAKKINDA

Yüksek tempo ve şehvetli bir aşkın heyecanını yaşatacak olan Saklı dizisinde farklı bakış açılarından anlatılan hikâye izleyenlere yeni bir izleme deneyimi sunuyor.

2

Saklı dizisinin yönetmen ve senarist koltuğunda Deniz Akçay otururken, ikinci yönetmenliği Can Teker, görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer, yapımını ise MAY Productions üstleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
ailece izleyecek bir dizi kalmadı bence
sevisme ile reklam , tamam tutar bu film
güzel izlenir
Geri Dön