Şampiyon olan Turabi Çamkıran parayı ne yapacak?

ABD'de yayınlanan The Challenge yarışmasında şampiyon olarak yaklaşık 5 milyon TL kazanan Turabi Çamkıran, kazandığı parayı ne yapacağını açıkladı.

Şampiyon olan Turabi Çamkıran parayı ne yapacak?

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı ve TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'un başarılı yarışmacısı Turabi Çamkıran ödülleri doymuyor.

Survivor'da iki kez şampiyon olduktan sonra ABD'de yayınlanan The Challenge yarışmasına katılan Turabi, burada da şampiyon olarak 750.000 dolar (Yaklaşık 5 milyon TL) kazandı.

SURVIVOR'DAN 2 MİLYON TL KAZANMIŞTI

Survivor'dan kazandığı 2 milyon TL ve bir evi katıldığı Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında annesine verdiğini söylemişti.

Şimdi de The Challenge yarışmasında şampiyon olan ve 750.000 dolarlık (Yaklaşık 5 milyon TL) kazanan Turabi, yine 2. Sayfa programına açıklama yaparak kazandığı parayı teslim aldığında hiç dokunmadan annesine vereceğini söyledi.

Çamkıran yaptığı açıklamada; 'Benim parayla pulla işim olmaz kuruşuna bile dokunmadan anneme vereceğim. Daha önce yaptığım gibi...' ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Ne olursa olsun, tebrik etmek gerekir. Bazı eleştirilebilir davranışları olabilir ama adam böyle bir yarışmada bir Türk olarak başarılı oldu. Helal olsun.
orda burda çarçur edip ilerde ağlamasın da, parasinda gözümüz yok..
HAYIRLI EVLAT BUNA DENİR! TEBRİKLER CESUR YÜREK!
anneye para verince hayırlı evlat mi olunuyor
@dostum2561 Anne si yıllardır para verdi ama ona oda karşılığını vererek hayırlı evlat deyimini kapıyor.
ah biraz da ahlak olsaydı 10 numaraydın..
@korhanozipek ahlak ölçüsünü neye göre tuttunuz?! adam direk ve net olarak annesine sonsuz güveniyor. bu zamana göre görünmüyor olabilir ancak sadakat nasıl gösterilebilirki başka türlü, hemde günümüzde. demekki Turabi bir çok insanın anladığı yada gördüğü veya hiç bilip görmediği bir ahlaka sahip, zaten öyle olmasaydı o parayıda anacığına emanet edip ne yaparsan yap ben paranın esiri değilim demezdi. HELAL OLSUN paranın esiri olmayanlara.......
@okudero sakin ol şampiyon. anasına para veren ahlaklı oluyor senin ölçüne görede. survivor da izleseydin @korhanozipek 'in ne demek istediğini anlardın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler