Savaşçı 82. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Savaşçı'da duygulandıran Kıbrıs ve Rauf Denktaş sahneleri

Fox TV'de pazar akşamlar ekrana gelen Savaşçı dizisinin merakla beklenen 82. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Savaşçı yeni bölümde Kağan Bozok ve Haydar Bozkurt, Kıbrıs Harekatı'nda şehit olan kahramanların ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin kurucusu Rauf Denktaş'ın mezarlarını ziyaret ederek asker selamı veriyor. Savaşçı'da Rauf Denktaş'ın görüntüleri de tüyleri diken diken ediyor. İşte Savaşçı 82. yeni bölüm 2. fragmanı ve yaşanacaklar.

Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Berk Oktay, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin, Müjde Uzman, Yeliz Akkaya ve Nazan Diper'in yer aldığı Savaşçı dizisi 4. yeni sezon 82. bölümüyle 17 Kasım Pazar akşamı Fox TV'de ekrana gelecek. Savaşçı yeni bölümde, Markus'un Kıbrıs'taki hain planını bozan Kılıç Timi'nden Kağan Bozok ve Haydar Bozkurt, Rauf Denktaş, Cengiz Topel ve şehitlerimizin mezarlarını ziyaret ediyor.

SAVAŞÇI 82. YENİ BÖLÜM KONUSU

Savaşçı’da, Markus’un son hamlesi gerilimi tırmandırıyor. Kağan ve Yörük Haydar’ı beklenmedik bir şekilde ele geçiren Markus, Kopuz Albay’ı telefonla arayarak Yüzbaşılar’ın akıbetiyle ilgili imalarda bulunur ve tehditler savurur. Hemen harekete geçen Kopuz Albay ise Markus’un terör kampına ulaşmak için çareler ararken, Velid’le ilgili gelen bir istihbarat olayların seyrini değiştirecektir.

Savasci-5072-galeri-resim-1f2be215-eb43-4218-8a18-85fd3a2fa290

Diğer tarafta Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar da, Markus’un sinsi planından habersiz, kendileriyle birlikte kampta alıkonan çok sayıda çocuğun hayatını kurtarmak için fırsat kollarlar.

Savasci-5072-galeri-resim-5e4d7e51-85c0-43c0-a600-618d2e86feab

Ancak Kağan ve Yörük Haydar için zaman gittikçe daralırken, Markus’un onları öldürmek için yaptığı hazırlık herkesi şaşkına uğratacaktır.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Bu arada Kılıç Timi’nin Kıbrıs’ta olduğunu öğrenen Markus, zaman kaybetmeden Kıbrıs’ta bir araya geldiği adamlarını öne sürer ve timi tuzağa çekmek için hamlesini yapar.

Savaşçı_81 (4)

Markus’un adamlarıyla restleşen Yüzbaşı Kağan’ın, her şeyi göze alarak Yeşil Hat’ı geçmeye kalkması, Türkiye’yi uluslararası bir krizin eşiğine getirir. Ancak Kopuz Albay’ın son anda devreye girmesi, olayların seyrini değiştirecektir.

Savaşçı_81 (3)

Eline önemli bir koz geçiren Markus, yaptığı sinsi planla, Kıbrıs’ta yeni bir kargaşa çıkarmak için fitili ateşler.

Savaşçı_81 (5)

Kılıç Timi alınan istihbaratlar doğrultusunda Markus’u durdurmaya çalışsa da gelişen beklenmedik durumlar, Yüzbaşı Kağan’ı ve Yüzbaşı Haydar’ı büyük bir tehlikeyle karşı karşıya getirecektir.

Savaşçı_81 (6)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler