MAGAZİN

Savaşçı dizisinin yeni Kılıç Timi üyelerine özel eğitim! Savaşçı'nın yeni oyuncuları kimler?

Savaşçı dizisinin yeni Kılıç Timi üyelerine özel eğitim! Savaşçı'nın yeni oyuncuları kimler?

FOX TV'nin dizisi Savaşçı 5. sezonuyla izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Savaşçı dizisine Tamer Karadağlı ve Ediz Hun'un yanı sıra çok sayıda ünlü oyuncu da katıldı. Savaşçı dizisinde Kılıç Timi'nin yeni üyeleri olan Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik ile Serenay Aktaş ise bordo bereli eğitiminden geçtiler.

Savaşçı dizisi Şubat ayında yeni sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Savaşçı'nın kadrosuna yeni katılan Tamer Karadağlı ve dizide Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan Kılıç Timi’nin yeni üyeleri olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik ile Serenay Aktaş ise Özel Kuvvetler Komutanlığı’ndan emekli olan Albay Şevket Şen’den bordo bereli eğitimi alıyor.

savasci-1-Nsp8

Oyuncular başta mental olmak üzere; baskın ve pusu, arazide gece-gündüz ilerleme ve yaşama, silah tutuş ve atış tekniklerini barındıran eğitimlere tabi tutuluyorlar.

savasci-8-bR4Z

SAVAŞÇI YENİ SEZON OYUNCULARI

Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Savaşçı'da dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi anlatılacak.

savasci-3-j6KZ

Savaşçı dizisi, 5. sezonuyla Şubat ayında Fox TV ekranlarında olacak.

savasci-5-9siN

savasci-6-1CYl

BERK OKTAY AYRILMIŞTI!

Fox TV'de son olarak geçtiğimiz Eylül ayında 99. bölümüyle ekrana gelen Savaşçı'nın kadrosunda değişiklik yaşanmıştı. Dizide Kağan Bozok rolünü canlandıran Berk Oktay yeni sezon öncesinde diziden ayrılmış ve Yasak Elma'nın kadrosuna katılmıştı.

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, Osman Taşçı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, hikayesi Süleyman Çobanoğluna ait olan ve başrollerini Murat Serezli ile Sarp Levendoğlu'nun paylaştığı Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi ise henüz açıklanmadı.

savasci-7-rQRZ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
hiç sevmiyorum böyle filmleri salakça çekilmiş hepsi
3-5 bölüm sürer en fazla
Eskisinin yerini tutacağını sanmiyorum....
Geri Dön