Seda Akgül'den sokağa çıkma yasağına garip tepki: Koronadan ölmeyi tercih ediyorum

Ünlü sunucu Seda Akgül, sosyal medyadan paylaştığı videoda sokağa çıkma yasağına karşı yaptığı yorumla tepki çekti. Seda Akgül, "Yetkililere yalvarıyorum; ne olur 4 günlük sokağa çıkma yasağıyla bizi evlere bağlamayın. Ben koronadan ölmeyi tercih ediyorum, tamam mı kardeşim?" dedi.

Ünlü sunucu Seda Akgül son olarak sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programından ayrılmış ve İstanbul'u terk ederek koronavirüs salgınını Çeşme'deki evinde geçirmeye başlamıştı. Seda Akgül 16-19 Mayıs tarihleri arasında 15 ilde 4 günlük sokağa çıkma yasağı kararı sonrası yaptığı video paylaşımında tuhaf sözler sarf etti.

Seda Akgül sosyal medyadan paylaştığı videoda "Yetkililere yalvarıyorum; nolur 4 günlük sokağa çıkma yasağıyla bizi evlere bağlamayın. Beden ve ruhu ayıramazsınız. Artık şunu mu dedirteceksiniz; ‘ya korona canımı alsın daha iyi.’ Ben bunu demek üzereyim. Ben koronadan ölmeyi tercih ediyorum, tamam mı kardeşim?" sözlerini sarf etti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
Kadın haklı..Ben evde oturmak istemiyorum herkes özgür kardeşim korkan istemeyen evinde otursun
@devil_0606, geber bize ne, ama kimseye bulaştarımayacağının garantisini verebiliyor musun, yok, o zaman keseceksin sesini oturacaksın kıçının üstüne. salak salak konuşmayacaksın,
devletimiz inşallah senin gibi düşünen geri kafalı cahilleri karantinaya alır toplar bi yurda orada istediğinizi yaparsınız
Sen sıkıldın diye milyonlarca insanın hayatı niye tehlikeye atılsın.
Şuna Covid-19 Enjekte Edin, Ölmenin Bayılmak Olmadığını Öğrenir.
keşke ölsen insanlar kötü bi örnekten kurtulur
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler