Selena’nın Ozan’ı Serkan Şenalp 2 ay sonra düğün yaptı! Serkan Şenalp kimdir?

Mayıs ayında Esengül Yılmaz ile Küçükyalı Evlendirme Dairesinde evlenen ancak koronavirüs nedeniyle düğün yapamayan Serkan Şenalp, az sayıda davetlinin katıldığı bir düğün yaptı. Esengül Yılmaz ve Serkan Şenalp çifti mutlu anlara sahne olan düğünden görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştı. Peki, Serkan Şenalp kimdir?

Selena’nın Ozan’ı Serkan Şenalp 2 ay sonra düğün yaptı! Serkan Şenalp kimdir?

Geçtiğimiz aylarda sade bir nikah ile dünya evine giren ancak koronavirüs tedbirleri nedeniyle düğün yapamayan Esengül Yılmaz ve ünlü oyuncu Serkan Şenalp; evliliklerinin kutlamasını az sayıda davetlinin katıldığı bir düğünle yaptı. Selena dizisinde canlandırdığı Ozan karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Serkan Şenalp ve Esengül Yılmaz, sosyal medya hesabından düğünlerindeki keyifli anları paylaştı. Karantina kurallarının esnetilmesiyle beraber hayallerindeki düğünü gerçekleştiren çift, düğün sırasında tedbirlere uymaya özen gösterdiklerini de belirtti. Peki, Serkan Şenalp kimdir, nereli? İşte detaylar...

Serkan Şenalp kimdir?

Serkan Şenalp ve Esengül Yılmaz gerçekleştirdikleri keyifli düğünün ardından araştırılmaya başladı. Selena dizisinde canlandırdığı Ozan karakteriyle tanınan Serkan Şenalp nereli sorusu soruluyor. 2 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuş olan Serkan Şenalp yaşı ise 34’tür. Serkan Şenalp boyu da merak edilenler arasında yer alıyor. Serkan Şenalp’ın 1.75 metre boyunda olduğu biliniyor.

Serkan Şenalp oynadığı diziler ile gündeme gelen oyuncular arasında bulunuyor. Serkan Şenalp dizileri arasında büyük bir üne kavuştuğu Selena dizisinin yanı sıra Babamın Günahları, Yüz Yüze, O Hayat Benim, Sen Benimsin, Fatih Harbiye, Hayat Devam Ediyor, Kızım Nerede ve İlk Aşkım yer alıyor. Gerçekleştirdiği düğün ile yeniden gündeme gelen Serkan Şenalp eşi Esengül Yılmaz ile Mayıs ayında evlenmişti. Son dönemde Serkan Şenalp ve eşi Esengül Yılmaz YouTube kanallarından çektikleri videoları paylaşıyor. Esengül Yılmaz kim sorusu da ünlü oyuncunun hayranları tarafından soruluyor. Video içerik üreticisi olarak sosyal medya hesabını kullanan Esengül Yılmaz'ın Boğaziçi Üniversitesi mezunu ve psikolog olduğu biliniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler