SPOR

Semih Özsoy: Hakeme kızmayın, o verilen görevi yerine getirdi

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Semih Özsoy, 1-1 biten Alanyaspor maçı sonrası çok sert açıklamalar yaptı. 'Hakeme kızmayın, o verilen görevi yerine getirdi' diyen Özsoy, "Biz 3 tane atsaydık, 4 tane yedirirlerdi. A Spor'da 'Bize muhtaçlar, sadece doğruları biz söylüyoruz' demişler. Ben onlara 'Hadi oradan' diyorum. Onlar da hadlerini aşmasınlar. Bize bunları yapanlar koltuklarında rahat oturduklarını düşünüyor olabilir ama yanlarına kalmayacak" ifadelerini kullandı.

Semih Özsoy: Hakeme kızmayın, o verilen görevi yerine getirdi

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından konuştu.

Kötü bir gece olduğunu kaydeden Özsoy, "Fenerbahçe için kötü, ancak söylediklerimizi ispatlayan bir gece, malumun ilanı. Bunu yapanlar utanmalı ama yanlarına kalmayacak. Nihat Özdemir toplantı yapıp, bizim için istediğini söylüyor ama cevap vermeye kalkınca 'Ceza yer miyiz?' diye düşünüyoruz. Ancak Fenerbahçe'yi, Fenerbahçe yöneticisini korkutamazsınız" dedi.

"HAKEME KIZMAYIN, O VERİLEN GÖREVİ YERİNE GETİRDİ"

Trabzonspor maçında verilen penaltı kararına değinen yönetici, "Hakeme kızmayın, o verilen görevi yerine getirdi. Pozisyonları incelemeye gerek bile yok. Biz 3 tane atsaydık, 4 tane yedirirlerdi. Filmin fragmanı 5'teki maçta geldi ve bizim maçta film oynadı. Bize bunları yapanlar koltuklarında rahat oturduklarını düşünüyor olabilir ama yanlarına kalmayacak" ifadelerini kullandı.

"A SPOR'A 'HADİ ORADAN' DİYORUM"

A Spor kanalına da mesaj yollayan yönetici, "A Spor'da 'Bize muhtaçlar, sadece doğruları biz söylüyoruz' demişler. Ben onlara 'Hadi oradan' diyorum. Kimsenin dillendiremediğini taraftarımız da başka yorumcular da dillendirir. Onlar da hadlerini aşmasınlar" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 134 yorum
kime hata yapılmıyor ki trabzona çıkan kırmızı ortada beşiktaşa galatasaraya yapılanlar ortada bu fener her sene aynı ağlayacaksanız oynamayın
Hahaha yine çıkmış koca kafalı semoş.Ulan hep mi ağlanır be.KA-ÇA-CAK-SINIZ.fAA.
valla beyefendi.alanya penaltıyı atsaydı oturup aglayacaktınız demekki..büyük takımlar kesinlikle k o r u n m u y o r m u..geçen sene fb isminiz olmasaydı bu sene alt ligde idiniz...futbolun 3 sonucu var.en iyiyi almak takımınızın işi değilmi.dünyaları harcıyorsunuz sonuç 20 de 1 bir takım geliyor sizinle berabere kalıyorsa suçu sucuda simitçide aramayın.işinizi yapın..Ali koç'a yazık ediyorsunuz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler