Sen nasıl bir kralsın! Metroda ayaklarını uzatan çocuğa hayatının dersini verdi

Bugünlerde çocuklar bunu hep yapıyor!

Sen nasıl bir kralsın! Metroda ayaklarını uzatan çocuğa hayatının dersini verdi

Her kuşakta insanlar ergenliğe girdiklerinde, daha asi olurlar. Erkek ya da kız fark etmiyor. Her cins için ergenlik dönemi 'aşırı uçlarda' yaşanıyor. Asiliğin yanına farklı türde müzikler, kıyafet tarzı ve birçok farklı şey ekleniyor. Yetişkinliğe ilk adımı atan ergenler bu dönemde kendilerini herkesten üstün sanmaya başlıyor ve ne kadar istemesek de bu ergenlerin temel özelliği olarak görebiliriz.

Ve ne biliyor musunuz? Yeni jenerasyon bunu daha uçlarda yaşıyor! Bir ekranın karşısından büyüyen çocuklar, saygı, hoşgörü biri kavramlardan ne yazık ki uzak şekilde, küfürlü kaba ve cahil olarak büyüyor.

Tabii ki istisnalar da var ama haberimizdeki çocuk ne yazık ki bu olumsuz duruma örnek!

kid-refuses-guy-sits-metro-spoiled-kid-1-5c88b07d80080__700

Metroda ayaklarını uzatarak, yatar pozisyonda yolculuk eden bu genç, hayatının dersini alacağından habersizdi! Bir Twitter kullanıcı tarafından paylaşılan durum, dünyanın her yerinde genç neslin benzer özellikler taşıdığını göz önüne koydu!

Metroda yatarak yolculuk eden genç elinde telefonuyla hipnoz olmuş şekilde oyun oynarken, yattığı ikinci koltuğa bir kişi oturmak ister. Ebeveyninin de kayıtsız kalması üzerine, ayaktaki adam bir hamleyle çocuğun ayaklarının üzerine oturur.

kid-refuses-guy-sits-metro-spoiled-kid-4-5c88b084c0641__700

Bu durumla karşı karşıya kalan çocuğun şaşkınlığı yüzünden çok net şekilde okunuyor.

Başkalarının hakkını gasp ederken, umursamaz davranan çocuğa öğretici bir ders olmuş.

kid-refuses-guy-sits-metro-spoiled-kid-3-5c88b082d9e35__700

Bu olaylar yaşanırken çocuğunun annesinin umursamaz tavrı da Twitter kullanıcıları tarafından dikkat edilen başka bir nokta oldu.

Kısa sürede on binlerce paylaşım alan gönderide, Elton John'a benzetilen adam çok sayıda övgü aldı.

kid-refuses-guy-sits-metro-spoiled-kid-2-5c88b07f5599d__700

Peki aynı durumla siz karşı karşıya gelseydiniz ne yapardınız?

Kaynak: boredpanda

Çeyiz alışverişinin olmazsa olmazları


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Bir keresinde metrobüste bali çeken bir kıza araçtan inmesini söyledim. Kız bana saldırmak istedi ve tehditler savurdu. Sonraki durakta kız indi. Kızın ininceye kadar konuşmayan bana destek olmayan herkes kız inince konuşmaya başladılar. Bu ülkenin hali işte bu.
@suleaskim hayırlı bir iş yapsaydın, akıl öğüt verseydin veya sağlık birimlerini emniyeti arasaydın. yazıklar olsun aşağı indirmişte. iyiki gücün yetmiş kızcağaza. herkes de beğene basmış vay be
Sizin karışabileceğiniz kısım içmemesi kısmı ,yoksa toplu taşımayı kullanabilir.
@hoptiri @alpi0609 Sanırım yanlış anlaşıma var. Ortam iyice bali kokuyordu. Ve kokunun ortadan kalkması için metrobüsten inmesi şart. Toplu taşıma araçlarında veya başka herhangi bir yerde uyuşturucu madde kullanılması yasaktır.
ne kadar boş beleş konuşan kendini özgürlükçü olarak gören ama hayattan ahlaktan saygı ve sevgiden örf ananeden nasibini almamış kişiler yorum yapıyor çocuklarınız öyle yaptığı zaman siz konuşun onlarda size nanik yapsın
TOPLUMA TAŞIMA DERSİ VERİLSİN!!! LİSE OKUYOLAR AMA BOŞ KOF !!!!! ÇANTA SIRTINDA ÖNÜNE GEÇENİ RAHATSIZ EDİYORLAR DÜNYADAN BİR HABERLER UMURLARINDA DEĞİL YAHU !!!!!! ŞİMDİKİ ÖĞRETMENLERDE ÇOK ZAYIF ÇOK !
senin zihin altında suriye yerleşmiş. önyargılı yaramaz adamın tekisin
Bu suriyeliye benzor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler