SPOR

CANLI

Şenol Güneş: Her maça kazanmak için çıkacağız

A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Şenol Güneş, 2022 Dünya Kupası elemelerinde belli olan rakipleri değerlendirdi.

Şenol Güneş: Her maça kazanmak için çıkacağız

A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Şenol Güneş, 2022 Dünya Kupası elemelerinde belli olan rakipleri TRT Spor ekranlarında değerlendirdi.

"Hepsi olabilecek rakiplerdi. Hayırlı olsun öncelikle. Uzun zamandır katılamadığımız Dünya Kupası için çalışmamız gerekiyor. Seri başı takım çok önemli ayrıca 3.torba önemliydi. Oradan Norveç geldi. Grubumuza baktığımız zaman Hollanda ve Norveç çekişeceğimiz takımlar olacak. Danimarka ve Hırvatistan seri başı takımlar içinde daha uygun gözükse de bazen sürpriz sonuçlar çıkabiliyor. Mart ayında üç maçımız da resmi maç olacak. Rakipler içinde analiz yapacağız. Bu gruptan çıkmaya çalışacağız"

"Hollanda'ya baktığınız zaman son dönemde Fransa, Almanya gibi rakiplere iyi oynadı. Çıkış yapan takım içinde. Almanya'nın grubunda Romanya'nın yerinde olsaydık farklı olabilirdi ama bütün bunlar kağıt üzerinde. Her maça kazanmak için çıkacağız"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Şenol Hoca'm;Bizi-Bize düşman eden Diaspora Ermenileri kılıklı içimizdeki İrlandalılar'a kulak tıka! Ve,Milli Marşımızda başlayan ilk kıtanın sözcüğü"Korkma!",Temkinli olma,Kalenderliği bırak,Mütevazi olma!de ki;"Biz bunları Allahın izniyle Boğarız!"Sana yakışan bu olsa da;Türlü kırgınlığı,o grubu-bu grubu bırak!Potansiyelimizi benden daha iyi bilsen de (!)Muhtaç olduğumuz kudretin, bu Pırıl Pırıl Genç Çocukların damarlarında-genlerinde saklı diye haykır-bağır-sesin çıksın Şenol Hoca...
Bu gruptan da çıkamazsanız el ele tutuşun YSS köprüsünden direkt atlayın.
Mütevazi ol mütevazi.! Böyle diye diye bütün dünya bizi kıskanır oldu
Takım
O
Av
P
Geri Dön