SPOR

CANLI

Sergen Yalçın yeniden Beşiktaş'ta!

Başkan Ahmet Nur Çebi, Emre Kocadağ ve Sergen Yalçın arasındaki görüşme olumlu sonuçlandı.

Ahmet Nur Çebi, Emre Kocadağ ve Sergen Yalçın yeni bir buluşma gerçekleştirmişti. Beşiktaş ile Sergen Yalçın arasında anlaşma sağlandı. Resmi prosedürler ve sözleşme detayları, ilerleyen süreçte kulüp kaynaklarından açıklanacak.

BEŞİKTAŞ'TAN PAYLAŞIM

Beşiktaş'tan Sergen Yalçın paylaşımı geldi.

sadasd

"YOLA DEVAM EDECEĞİZ"

Ahmet Nur Çebi, anlaşma sonrası yaptığı açıklamada, "Hayırlı olsun. İşimizi bitirdik, hayırlısıyla yola devam edeceğiz." dedi.

SERGEN YALÇIN'IN BEŞİKTAŞ KARNESİ

Sergen Yalçın, Beşiktaş ile göreve başladığından bu yana;

-En çok puan kazanan teknik direktör
-En çok gol atan takım Beşiktaş
-En çok galibiyet alan takım Beşiktaş
-En yüksek averaj tutturan takım Beşiktaş

SERGEY

TARAFTAR DEVREYE GİRMİŞTİ

7d723d9e701546469c13b6819fcdcbab

Beşiktaş taraftarı başarılı çalıştırıcı ile henüz anlaşılamamasına tepki göstererek Sergen Yalçın'ın evinin önüne giderek tezahüratta bulunmuş ve Başkan Çebi'ye Sergen Yalçın'ın devam etmesi mesajını vermişti.

ÇEBİ VE SERGEN YALÇIN BULUŞTU

2862333_810x458

Bu gelişmelerin ardından yönetim kurulunu toplayan Ahmet Nur Çebi ve asbaşkan Emre Kocadağ Sergen Yalçın'la Etiler'de Emre Kocadağ'ın evinde bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonucunda iki taraf da anlaşmaya vardı. Buna göre Sergen Yalçın 1 yıl daha Beşiktaş'ın başında teknik direktörlük yapacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
bakın çok net söylüyorum; bu iş o kadar çok uzadı ki işin sihri kaçtı. bu saatten sonra kimse BJK için geçen sezon ki gibi bir sezon beklemesin, göreceksiniz sezon ortasında kesinlikle bir arıza çıkacak!!!! bugünün tarihini not alın bir kenara!! çünkü türkiye de bu işler böyle yürür. işin sihri kaçtı mı ( ki BJK de kesinlikle kaçtı) mutlak ama mutlaka bir arıza çıkar
Sergen seneye ikinci yarıyı görmez gibi
hadi hayırlısı, olması gereken de buydu
aslanım Sergenim benim
Takım
O
Av
P
Geri Dön