MAGAZİN

Sermiyan Midyat'dan Sevcan Yaşar açıklaması

Bir süredir kendisi gibi oyuncu sevgilisi Sevcan Yaşar'ı darp ettiği iddiaları ile gündeme gelen Sermiyan Midyat, geçtiğimiz gün Cihangir'de görüntülendi. Midyat, karşısına çıkan muhabirlere "Bu potansiyelde bir adam olup olmadığımı, bunca senedir arkadaşlık yaptığım insanlara sorup yanıt alabilirsiniz. Ben kötü bir insan değilim!" dedi.

Sermiyan Midyat'dan Sevcan Yaşar açıklaması

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Oyuncu Sermiyan Midyat, önceki gün Cihangir'de objektiflere takıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Midyat, oyuncu sevgilisi Sevcan Yaşar'a şiddet uyguladığı iddialarıyla ilgili konuştu.

"AYIP BULUYORUM"

Oyuncu, konuyla ilgili şunları söyledi:

Bakın güzel arkadaşlarım sizler de görevinizi yapmaya çalışıyorsunuz elbette, bununla alakalı bir şey yapmaya çalışıyorsunuz. Ben de size diyorum ki, "Hukuken de ahlaken de ayıp buluyorum." Bu yaşanmış bir şeydir. Mahkemeye yansımış sonuçlanacaktır. Hep beraber sabredelim, bunu böyle devamlı sormanın bi anlamı yok ki... Elbette akıbetini merak ediyorsunuz. Şu durumda sabretmek zorundayız. Sonuç çıkınca sizlerle paylaşıcam, söz.

2705312_1e42f4d35914547788eb7e211c14ebcc_640x640

"BEN KÖTÜ BİR İNSAN DEĞİLİM!"

Sermiyan Midyat, daha sonra gazetecilerin "Sevcan hanımla görüştünüz mü?" sorusuna şu şekilde cevap verdi:

2705312_42e2028f45b75fffdbdbf5aabe5f2833_640x640

Elbette görüşmedim. Mahkemeye yansımış bir olay karşısında nasıl görüşebilirim? 2005 Emret Komutanım dizisinden beri 15 yıldır beni tanıyorsunuz, ne zaman bende böyle bir şey gördünüz? Bu potansiyelde bir adam olup olmadığımı, bunca senedir arkadaşlık yaptığım insanlara sorup, yanıt alabilirsiniz.

Böyle bir şeyi yapmışım mıdır, cevabını bir de onlardan alın. Mahkeme bitmeden bu konuyu konuşmam yorum yapmam yakışık almaz. Ben kötü bir insan değilim!

2705312_b5c07e1a68e8e90cc7df98cc4c942134_640x640

Öte yandan Oyuncu Sevcan Yaşar, ocak ayında Sermiyan Midyat ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından birlikte çekildikleri bir kareyi paylaşarak duyurmuştu. Ancak bir süre sonra ikili yollarını ayırmış ve Yaşar, Midyat'ın kendisine şiddet uyguladığını iddia etmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Kadınlar erkekleri çileden çıkartıyor herkes görevini bilecek kadınlar erkekler gibi hareket ederse bu siddet olayları bitmez sonuc erkeklerin yuzde 99u haklı nedenlerle siddet uyguluyor adama hakaret et tahrik et sonra yok dövdü falan yok öyle
Kadına şiddet uygulayan herkes kötüdür. Ben kötü değilim demekle olmuyor...
bu adamın yaptığı herhangi bir projeyi hatırlayanlar beri gelsin. ne zaman bir haber okusam bu adamla ilgili "ben kürtüm beni bunun için mağdur ettiler" falan diyordu. adam bara gidiyor nev'den ahmet kaya şarkısı istiyor çalmadı diye ben kürtüm onun için çalmadı falan diye olay çıkarıyor. hayret ben kürtüm diye bana iftira attılar dememiş.
Geri Dön