MAGAZİN

Sevda Demirel'in yeğeni eşcinsel evlilik yapınca gündem oldu!

Sevda Demirel'in yeğeni eşcinsel evlilik yapınca gündem oldu!

Şarkıcı Sevda Demirel'in Los Angeles'ta yaşayan yeğeni Brandon Demirel'in 3 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Danny Carrasco ile evlendiği ortaya çıktı. Demirel bu evliliğe "Maalesef ahlaki değerler bozuluyor. Sapkınlığı alkışlamıyorum. Modernlik bu değil!" sözleriyle tepki gösterdi.

İlk kez Cem Özer'in sunduğu bir şov programıyla tanınan şarkıcı Sevda Demirel, bu kez bambaşka bir konuyla magazin gündemine geldi. Demirel'in abisi Karl Demirel'in oğlu Brandol Demirel'in magazin gündemini sarsacak bir evlilik yaptığı öğrenildi.

Amerika'nın Los Angeles şehrinde yaşayan Brandol Demirel 21 Temmuz 2016'da Danny Carrasco ile nişanlandı. Brandol Demirel ve Danny Carrasco geçtiğimiz yaz Los Angeles'ta görkemli bir törenle hayatını birleştirdi.

EVLİLİK AİLEYİ KARIŞTIRDI

Yeğeninin erkek arkadaşıyla yaptığı bu evliliğinin aile içerisinde çeşitli tartışmalara neden olduğu da iddia edildi. Sevda Demirel, yeğeni Brandol Demirel'in evliliği hakkında ilk kez konuştu.

unlu-sarkici-sevda-demirel-in-erkek-yegeni-12618135_6186_m

Snob Magazin'e konuşan Demirel söz konusu evliliği şu sözlerle değerlendirdi:

"Homofobik değilim ama iki bıyıklı adamın evlenmesi beni derinden yaraladı. ABD'de yaşayan tek yeğenim Brandol Demirel'in düğün fotoğrafları bana gelince büyük bir şok yaşadım. Gelin göreceğimi düşünüyordum ama fotoğraflarda gelin yoktu. Geçtiğimiz yaz yeğenimin bu evliliğini öğrendikten sonra dil altı ilaçları ve antidepresan kullandım.

unlu-sarkici-sevda-demirel-in-erkek-yegeni-12618135_1289_m

"MODERNLİK BU DEĞİL"

Bu benim hayatımda yaşadığım ikinci büyük travma oldu. Babam torununun bu evliliğini görse çok üzülürdü. Maalesef ahlaki değerler bozuluyor. Sapkınlığı alkışlamıyorum. Modernlik bu değil!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
mutluluklar diliyorum gençler...
Bu şeytana tapmaktan baska bişey deil..! Allah ıslah etsin
Kadın doğru söylemiş
Geri Dön