MAGAZİN

Şeyma Subaşı gelen nafaka yorumuna çok kızdı! Küfür etti

Şeyma Subaşı gelen nafaka yorumuna çok kızdı! Küfür etti

Koronavirüsten pek korkmayan Şeyma Subaşı yurt dışında tatilde! Şeyma Subaşı son yaptığı paylaşım yüzünden gündem oldu. Subaşı sosyal medya hesabından kızıyla ilgili yaptığı paylaşıma Acun Ilıcalı'dan aldığı nafakayla ilgili yorum yapan takipçisine küfür ederek cevap verdi.

Pandemiyi umursamayan ve yurt dışında partiden partiye gitmeyi tercih eden Şeyma Subaşı, şimdilerde Miami'de güzel havanın tadını çıkarıyor. Kızı Melias'nın babası Acun Ilıcalı'nın yanında olması Subaşı'yı üzdü. Subaşı kızını özledi ve sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Kızı Melisa'yı özleyen Subaşı, peş peşe anne-kız pozlarını paylaşarak "Son 5 gün. Lütfen annene geri dön ikizim, küçük kız kardeşim, bebeğim, kızım, her şeyim" notunu yazdı. Bir sosyal medya kullanıcısı da "Geliyorum derken paralardan bahsediyor" deyince Subaşı sinirden deliye döndü.

seyma-subasi-kiziyla-fotografina-parayla-ilgili-13760300_6515_m

ŞEYMA SUBAŞI AĞZINI BOZDU

Takipçisinin yorumuna cevap veren Şeyma Subaşı, "Tam kuş beyinli ya. Sen ve senin gibi yorum yapan, konuşan ve düşünenler hepiniz salak, kuş beyinlisiniz. İyi ki sizin gibilerle hiç karşılaşmıyorum. Aynı yerlerde bulunmuyorum. Hazımsız, mutsuz, doyumsuz, klavye kahramanları sizi kuş beyinliler. Cidden hala devam mı pis pis yorumlara. Bir si..... gidin profilimden ya" dedi.

seyma-subasi-kiziyla-fotografina-parayla-ilgili-13760300_5745_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Doğru demiş nafakadan olmasa sokaklarda aç aç gezer dilenirdin insan israfı :)
doğru olduğu için sinirleniyor zaten hasbam nafakacilik meslek oldu resmen ya yakında üniversitede bölüm açılırsa şaşırmam
aman hiç gelmesin hep orda kalsın yurt dışındaysa sevimsiz kadın hiç bir halt değil bir özelliği yok her dak gündemde
Geri Dön