Şeyma Subaşı Haberleri Ve Son Dakika Şeyma Subaşı Haberleri

Şeyma Subaşı Haberleri Ve Son Dakika Şeyma Subaşı Haberleri

2 Temmuz 1990 yılında Samsun'da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, TV yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı'nın yarışma programının ardından Ilıcalı'nın özel hayatına da dahil olmasıyla adını tüm Türkiye'ye duyurdu. 2008 yılında Miss Turkey'e katılan Subaşı, "Var mısın Yok musun" yarışmasının ardından "Yok Böyle Dans" yarışmasında kostüm tasarımcılığı görevini yaptı. 16 yaşından bu yana moda ile ilgilenen Subaşı, 2014 yılında kendi moda markasını kurdu. 2018 yılında Acun Ilıcalı ile birlikte Healthyish isimli bir kafeyi açtı fakat iki yıl sonra kapattı. Acun Ilıcalı ile evlendikten bir yıl sonra boşanan Şeyma Subaşı, 2020 yılında Babe isimli giyim markasını kurdu. Acun Ilıcalı'dan Melisa isminde bir kızı olan ve sık sık özel hayatı ile gündem olan Subaşı, Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla Türkiye gündemine oturmaya devam ediyor.

Şeyma Subaşı Haberleri

Acun Ilıcalı'nın kızları ne giyse olay oluyor! Melisa Ilıcalı'nın tişörtünün fiyatı gündem oldu

Hem yaptığı programlarla hem de özel hayatıyla gündemden düşmeyen Acun Ilıcalı'nın kızlarının lüks kıyafetleri her zaman gündem oluyor. Son olarak da Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'ndan olan kızı Melisa'nın tişörtünün fiyatı gündem oldu.

Magazin 15-01-23 15:42

Şeyma Subaşı'dan küvet pozları! Sosyal medyayı ikiye böldü

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla çok konuşulan Subaşı, son olarak Meedo diye seslendiği sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin hediyesiyle gündeme gelmişti. Sevgilisinden değeri 60 bin dolar olan bir saat hediye alan Subaşı, şimdi ise küvet pozlarıyla konuşuldu.

Magazin 13-01-23 12:04

Şeyma Subaşı yine şovunu yaptı! Meedo'dan bomba hediye

Sosyal medyadan boy boy fotoğraflar paylaşan Şeyma Subaşı'nın kolundaki saatin Mısırlı aşkı Meedo'nun hediyesi olduğu ortaya çıktı. Koleksiyonunda birbirinden değerli tam 5 saati olan Şeyma Subaşı'nın son hediyesi değerli taşlarla süslü ve değeri 60 bin dolar.

Magazin 11-01-23 14:27

Seren Serengil Herkes Şeyma taklidi yapıyor yorumuna kızdı! 20 yaşından sonra evli adamın...

Hadise ve Gülşen gibi Şeyma Subaşı'yla da yıldızı barışmayan Seren Serengil tekne pozlarını paylaştı. Seren Serengil tekne pozuna gelen "Herkes Şeyma taklidi yapıyor" yorumuyla çileden çıktı ve Subaşı'nı hedef alan sözler söyledi.

Magazin 09-01-23 10:44

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şeyma Subaşı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Şeyma Subaşı yine yaptı yapacağını! Eldivenli üstünün içine hiçbir şey giymedi! Sütyensiz pozları olay oldu

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Şeyma Subaşı'nın 'Mutlu Yıllar' notu ile paylaştığı gönderisini görenler kayıtsız kalamadı. Subaşı'nın bu pozlarına beğeni ve yorum yağdı...

Magazin 05-01-23 12:55

Şeyma Subaşı dev tektaşıyla şov yaptı! 'Meedo paraya kıymış'

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığında olan Şeyma Subaşı, tektaş yüzüğünü sosyal medyada paylaştığı bir videoyla gözler önüne serdi.

Magazin 24-12-22 13:57

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'dan olan kızı Melisa'ya Birkaç tane daha çocuk yapabilirim deyince... Çığlık atıp bakın ne dedi

Şeyma Subaşı Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı yaparken yeniden çocuk sahibi olmak da istiyor. Şeyma Subaşı, son olarak Acun Ilıcalı'dan olan kızı kızı Melisa'yı kardeş fikrine alıştırmaya çalıştığı anları paylaştı. Melisa Ilıcalı'nın yanıtı ise olay oldu.

Magazin 16-12-22 09:35

Şeyma Subaşı'nın mesajı Acun Ilıcalı'ya mı? Melisa'yı paylaşıp...

Evlilik hazırlığında olan Şeyma Subaşı kızı Melisa ile olan paylaşımına merak uyandıran bir not düştü. "Hayırlısıyla ve inşallah! Annesi nerede yaşıyorsa kızı da orada onunla yaşayacak" diyen Subaşı'nın paylaşımı kızı Melisa'nın velayetini almaya niyetlendiği yönünde yorumlara neden oldu.

Magazin 30-11-22 12:13

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi'nin evleneceği yer belli oldu!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi ve kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı, defalarca kez ayrılıp barıştığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Daha önce evliliğin eşiğinden dönen ikili Fas'ın Marakeş şehrinde mutluluğa 'evet' diyecek.

Magazin 30-11-22 10:34

Acun Ilıcalı kızı Melisa ile poz verdi! Şeyma Subaşı paylaşımlarıyla kafaları karıştırdı... Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı kavga mı etti?

Evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı sosyal medyada yine dikkat çekti. Eski eşi Acun Ilıcalı kızı Melisa ile poz verdi. Bu poz sonrası Şeyma Subaşı'nın kızından ayrı olduğu ortaya çıktı. Bir takipçi ise Melisa ile annesinin ayrı olmasına dair bir mesajı Şeyma Subaşı'na attı. Subaşı'nın yanıtı ise kafaları karıştırdı.

Magazin 18-11-22 11:21

Şeyma Subaşı ve Medoo ikinci kez evlilik kararı aldı! Düğün davetiyesini paylaştı

Şeyma Subaşı ile ikinci kez barıştığı Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi evlilik kararı aldı. Sosyal medya hesabından düğün davetiyesini paylaşan Subaşı, "Mutluluk bir seçimdir ve ben mutluyum" notunu düştü.

Magazin 05-11-22 13:43

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin yaptığı hareket Acun görmesin dedirtti

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi son hareketiyle dikkat çekti. Meedo hem sevgilisi Şeyma Subaşı'nı hem de Melisa Ilıcalı'yı koluna kazıttı. Subaşı'nın Acun Ilıcalı ile evliliğinden olan kızı Melisa'nın adının dövme olmasını görenler "Acun görmesin" yorumlarına sebep oldu.

Magazin 24-10-22 09:42

Miss Turkey'de poz veren Şevval Şahin, Şeyma Subaşı'na benzetildi! Doktorları aynı galiba

Güzelliği ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü manken Şevval Şahin, yaptığı paylaşımlarla konuşulmaya devam ediyor. Son olarak derin göğüs dekolteli podyum pozuyla gündem olan Şahin, Miss Turkey etkinliğine katıldı. Etkinlikte çekildiği fotoğrafı takipçileriyle paylaşan ünlü ismin Şeyma Subaşı'na benzerliği ise dikkat çekti.

Magazin 21-09-22 11:54

Şeyma Subaşı'nın avukatı uyuşturucu testinin sonucunu paylaştı! Şeyma Subaşı'nın avukatı tanıdık çıktı

Son dönemde Gülşen'in avukatı olarak tanınan Emek Emre, Şeyma Subaşı'nın da avukatı çıktı. Emek Emre müvekkili Şeyma Subaşı'nın katıldığı bir doğum günü partisinde uyuşturucu kullandığı şeklindeki görüntülerin sosyal medyada kullanılmasıyla ilgili açıklama yaptı. Emek Emre, Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda yaptırılan test sonucunu da paylaştı.

Magazin 19-09-22 16:17

Marka yüzü olan Şeyma Subaşı'ya kötü haber! 'Etkinlik iptal oldu' iddiası

Bir partide çekilen özel görüntüleriyle tepkilerin odağında olan Şeyma Subaşı hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Şeyma Subaşı'nın kreatif direktör ve marka yüzü olarak imza attığı koleksiyonunun tanıtımı ani bir kararla iptal oldu. İddialara göre marka o görüntülerden sonra Şeyma Subaşı ile yollarını ayırma kararı aldı. Ancak bir diğer iddia ise markanın zaten Subaşı ve sevgilisinin olduğu... İşte detaylar...

Magazin 19-09-22 11:03

Gizli çekilmiş görüntüleri şoke etmişti! Şeyma Subaşı düğünde aşka geldi

Acun Ilıcalı'dan 2018 yılında boşanan Şeyma Subaşı her hareketiyle olay oluyor. Son olarak bir küs bir barışık olduğu sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile özel görüntüleri sosyal medyada sızan Subaşı'nın yasaklı madde kullandığı iddia edilmişti. Gündemde olan Subaşı bir düğüne katıldı ve düğünde sevgilisiyle dudak dudağa poz vererek düşman çatlattı.

Magazin 18-09-22 11:00

Seren Serengil'den görüntülerini paylaştığı Şeyma Subaşı'na olay sözler! Arto o sırada bakın ne dedi

Şeyma Subaşı'nın gizli çekilmiş görüntülerini paylaşan Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz yayınında açtı ağzını yumdu gözünü. Serengil yayına başlarken "Sabaha kadar uyumadım ne teklifler, kapıma geldiler" dedikten sonra konu Şeyma Subaşı'na gelince patladı.

Magazin 16-09-22 10:32

Son dakika: Seren Serengil'in Şeyma Subaşı paylaşımı dikkat çekti! 'Meedo ile birlikte ne içiyor?'

Son dakika haberi: Eski şarkıcı, yeni televizyoncu Seren Serengil'den Şeyma Subaşı paylaşımı geldi. Şeyma Subaşı'nın sosyal medyada yayılan görüntüleriyle ilgili bir paylaşım yapan Seren Serengil; 'Şeyma ne içiyor? Yarın paylaşacağız' dedi. Seren Serengil'in o sözlerinden sonra Şeyma Subaşı'nın açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu...

Magazin 16-09-22 07:17

Şeyma Subaşı'nın gizli görüntüleri gündem oldu! Şeyma Subaşı'nın bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Meedo ile uyuşturucu kullandığı iddia edildi

Şeyma Subaşı'nın yeni görüntüleri şok etti! Şeyma Subaşı'nın yurt dışında bir partide uyuşturucu madde kullandığı iddia edildi. Partiye katılan bir başka kadının çektiği görüntüler kısa süre içinde sosyal medyada yayıldı. Görüntülerin ardından Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Meedo ile birlikte uyuşturucu madde kullandığı iddia edilirken Subaşı'ndan henüz açıklama gelmedi. İşte son dakika haberinin detayları...

Magazin 16-09-22 07:15

Şeyma Subaşı'nın görüntülerinin paylaşılmasına Prof. Dr. Arif Verimli'den tepki

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin gizlice çekilen görüntüleri sosyal medyayı salladı. Seren Serengil'in paylaştığı görüntüler gündem oldu. Müge Anlı'nın programıyla tanınan Prof. Dr. Arif Verimli, videonun paylaşılmasına tepki gösterdi.

Magazin 16-09-22 07:00

Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Meedo nereli, Meedo kimdir?

Acun Ilıcalı'dan 2018'de boşanan Şeyma Subaşı, şu sıralar bir dargın bir barışık olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile gündemde... İkili en son, defalarca kez öpüştükleri video ile konuşulmuştu. Bununla birlikte Mısırlı Mohammed Alsaloussi hakkında detaylar araştırılmaya başlandı. Peki Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Meedo nereli, Meedo kimdir? İşte detaylar...

Magazin 15-09-22 22:04

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Meedo öpüşmeye doyamadı!

Mohammed Alsaloussi ile pek çok kez ayrılıp barışan Şeyma Subaşı şu an birlikte olduğu sevgilisiyle dolu dizgin aşk yaşıyor. Şeyma Subaşı son olarak sevgilisinin dudaklarını öptüğü anları paylaşarak gündeme geldi.

Magazin 15-09-22 11:20

Acun Ilıcalı'nın sevgilisiyle kankaydı! Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl ile arası düzeldi

Acun Ilıcalı'nın kanalında çalışan ve eski eniştesiyle arası da epey iyi olan Kübra Açıl'ın kardeşi Şeyma Subaşı ile arasının bozuk olduğu iddiaları gündemdeydi. Çağla Altunkaya ile de arası çok iyi olan Açıl ve Subaşı'nın küs olduğu iddialarına fotoğraflı yanıt geldi.

Magazin 13-09-22 10:01

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Meedo aşka geldi! İlişkiler her zaman dalgalarla doludur ama...

Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı'yla pozlarını paylaştı. Aşka gelen Meedo pozlarına "Birlikte hayat dediğimiz bu çılgın şeyi yaşayacağımız ve deneyimleyeceğimiz daha nice günlere, aylara ve yıllara aşkım" notunu düştü.

Magazin 11-09-22 10:12

Demi Rose Burning Man'e katıldı! Üstünü kapadı altını açtı

1990’ların başından beri Black Rock Çölü’nde düzenlenen ve bir hafta süren Burning Man Festivali'ne katılan Demi Rose ilginç kıyafetiyle dikkat çekti. Rose oyuncaklarla üst tarafını süslerken alt kısmı ise açıkta kaldı.

Magazin 06-09-22 15:42

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Burning Man'e gitti! Kucakta öpüşme pozu geldi

Bu sene kum fırtınasının yaşandığı Burning Man festivali her şeye rağmen gelenlere güzel zamanlar geçirtti. Şeyma Subaşı da Burning Man'e bir küs bir barışık olduğu sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile gitti. Şeyma Subaşı festivalde geçirdiği güzel anları da sosyal medyadan paylaştı.

Magazin 06-09-22 09:24

Şeyma Subaşı: Allah'a inanmayı seçiyorum ve...

Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımlarına yenilerini ekledi. Şeyma Subaşı son olarak sosyal medyada uzun uzun içini döktü. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Subaşı açıklamasında "Allah'a inanmayı seçiyorum ve her ne oluyorsa bir sebeple oluyor bunu biliyorum" dedi.

Magazin 30-08-22 12:08

Şeyma Subaşı sevgilisiyle Burning Man'e gidecek! Festival imajı

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra aşk hayatıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı bir küs bir barışık olduğu Mohammed Alsaloussi ile son dönemde yeniden birlikte. Aşıklar uzun zamandır tatildeydi. Şeyma Subaşı son olarak bir paylaşım yaparak yeni imajını takipçilerine gösterdi ve Meedo ile birlikte Burning Man'e katılacaklarını duyurdu.

Magazin 28-08-22 14:03

Şeyma Subaşı ile ilgili hamilelik iddiası! O fotoğrafları kafa karıştırdı…

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı hakkında bir küs bir barışık olan sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceği yönünde dedikodular çıkmıştı. Subaşı’nın son paylaştığı kareyi görenler ise ‘Hamile mi?’ sorusunu gündeme getirdi.

Magazin 22-08-22 14:28

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile fotoğrafına Şeyma Subaşı'dan bomba tepki!

Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başlayan Acun Ilıcalı'nın sevgilisi ile evlilik yolunda ilerlediği iddia edilmişti. Bu iddia gündemde dolaşırken Şeyma Subaşı da ayrıldığı Mısırlı sevgilisi Meedo ile barıştı. Acun'un sevgilisi ile çekildiği fotoğrafını beğenen Şeyma'nın hamlesi sosyal medyada tartışma yarattı.

Magazin 16-08-22 14:22

Şeyma Subaşı ile barışan Mohammed Alsaloussi kesenin ağzını açtı! Önce 1 milyon 800 TL'lik saat sonra ise...

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı bir küs bir barışık olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile bir süredir yine beraber. Tatilde olan Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi çifti hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Meedo sevgilisi için kesenin ağzını açtı. 1 milyon 800 bin TL'lik bir saati sevgilisine alan Meedo bakın Şeyma Subaşı'ya başka ne hediye almış...

Magazin 15-08-22 08:07

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi tatilde

Şeyma Subaşı ile Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi, nikah masasına oturmaya hazırlanırken yollarını ayırmıştı. "Barışmayacağız!" diyen ancak ardından ilişkilerine yeni bir şans daha verme kararı alan çift, şimdilerde Göcek'te tatil yapıyor.

Magazin 10-08-22 11:53

Şeyma Subaşı fotoğraflarını paylaşıp ağır hakaret eden kadınları affetmedi! O küfür çileden çıkardı

Şeyma Subaşı, her paylaşımına ağır hakaretler eden 5 kadını affetmedi. Emniyet, paylaşım yapan kadınları tespit etti. Şeyma Subaşı’nın uzlaşmayı reddettiği 5 kadın hakkında hakaret suçundan dava açıldı. Şüpheliler, Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

Magazin 10-08-22 09:51

Model Stella Maxwell arkadaşlarıyla partide poz verirken üstsüz kaldı!

Victoria's Secret meleği Stella Maxwell arkadaşlarıyla hafta sonu havuz partisindeydi. Şeyma Subaşı'nın eski aşkı İtalyan DJ Guido Senia'nın da olduğu partide ekip arasında Stella Maxwell resmen parladı. Güzel model poza üstsüz şekilde girdi ve göğüslerini de elleriyle kapatmayı tercih etti.

Magazin 08-08-22 16:15

Şeyma Subaşı'nın eski aşkı Guido Senia Irina Shayk ile tatilde! Dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş da...

Irina Shayk ve Stella Maxwell, Burberry'den Riccardo Tisci ve dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı Mert Alaş ve Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi İtalyan DJ Guido Senia İbiza tatilinde görüntülendi.

Magazin 08-08-22 07:27

Aşk kaldığı yerden devam! Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi barıştıklarını bu pozla duyurdu

Şeyma Subaşı'nın bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yeniden barıştığı iddia edilmişti. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Subaşı iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla doğruladı. Acun Ilıcalı'dan dünyaya gelen kızı Melisa ve Mohammed Alsaloussi ile Bodrum'da tatil yapan Şeyma Subaşı sevgilisiyle aşk pozunu Instagram hesabından paylaştı. Mohammed Alsaloussi'nin kucağında poz veren Subaşı, barıştıklarını ilan etmiş oldu.

Magazin 05-08-22 23:14

Acun Ilıcalı kızı Melisa ile pozunu paylaştı! Şeyma Subaşı bakın ne yaptı

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da bir mekânda kavga ettikleri gündeme gelen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı gündemden düşmüyor. İddiaları yalanlayan Ilıcalı son olarak kızı Melisa ile pozunu paylaştı. Paylaşımı gören ve eski aşkı Meedo ile şu sıralar barışıp tatile giden Şeyma Subaşı ise poza tepkisiz kalmadı. İşte Şeyma Subaşı'nın yorumu...

Magazin 31-07-22 15:11

Şeyma Subaşı eski sevgilisi Modammed Alsaloussi ile barıştı! Öpüştüğü video ele verdi

Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabından yayınladığı öpüşme videosundaki kişi eski sevgilisi Modammed Alsaloussi çıktı. Alsaloussi ile kahvaltı yaparken bir video yayınlayan Subaşı, eski sevgilisiyle barıştığını ilan etti.

Magazin 26-07-22 08:54

Meedo ile barıştığı konuşuluyordu... Şeyma Subaşı öpüştüğü anları paylaştı!

Acun Ilıcalı ile Bodrum'daki bir mekanda görüntülenen Şeyma Subaşı'nın bir süredir Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile barıştığı iddia ediliyordu. Şeyma Subaşı konu hakkında bir açıklama yapmazken teknede öpüşme anlarını paylaştı.

Magazin 23-07-22 13:48

Şeyma Subaşı ile herkesin içinde tartıştı mı? Acun Ilıcalı suskunluğunu bozdu

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'daki bir mekanda eski eşi Şeyma Subaşı ile tartıştığı iddia edilen Acun Ilıcalı, katıldığı bir davette sessizliğini bozdu. Yapı gereği tartışan bir insan olmadığını söyleyen Ilıcalı, "Şeyma ile tartışmadık, gayet güzel sohbet ettik. Onun her zaman mutlu olmasını isterim" dedi.

Magazin 20-07-22 12:11

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı kavga ettikten sonra ablası Kübra Açıl'a patladı

Bodrum'da eski eşi Acun Ilıcalı ile herkesin içinde gerildiği iddia edilen Şeyma Subaşı sinirini ablası Kübra Açıl'dan çıkardı. İddialara göre Acun Ilıcalı'nın kanalında çalışan ve eski eniştesiyle arası da epey iyi olan Kübra Açıl kardeşi Şeyma Subaşı ile telefonda kavga etti.

Magazin 19-07-22 13:33

Acun Ilıcalı'yla tartıştığı konuşuluyordu! Şeyma Subaşı'nın elbisesinin fiyatı şoke etti

Şeyma Subaşı'nın eski eşi Acun Ilıcalı ile Bodrum'un en popüler mekânlarından birinde nafaka ve kızı Melisa konularında tartıştığı iddiaları gündemdeydi. Şu sıralar Bodrum'da tatil yapan Subaşı bu iddialarla gündemdeyken giydiği bir elbisenin fiyatı sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 18-07-22 10:00

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı kızları Melisa Ilıcalı konusunda gerildi mi? Mekanı terk etti

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ile kızı Melisa sebebiyle anlaşamadığı gündemdeydi. Eski eşler Ilıcalı ve Subaşı, Bodrum'da bir ortamda karşılaşınca iddialara göre bu konuda yine gerildiler. İkilinin herkesin içinde tartışmasından sonra Acun Ilıcalı'nın mekânı terk ettiği de iddia edildi.

Magazin 17-07-22 15:53

Şeyma Subaşı Julia Roberts'ın yıllar önce 'Pretty Woman' filminde giydiği elbiseyi giydi

Paylaşımları ve aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, Bodrum tatilinde Julia Roberts'ın yıllar önce rol aldığı 'Özel Bir Kadın' filmindeki elbisesini giydi. Elbisesiyle poz veren Subaşı, paylaşımına 'Pretty Woman' şarkısını ekleyip kendini 'özel kadın' ilan etti.

Magazin 16-07-22 14:05

Şeyma Subaşı ayrıldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile bir kez daha barıştı! Melisa ile fotoğrafı ortaya çıktı

Acun Ilıcalı'nın eski eşi ve kızının annesi Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik yolunda giden ilişkisini geçtiğimiz Mart ayında sonlandırmıştı. Ayrılık sonrası kolundaki ‘Meedo’ dövmesini sildiren Şeyma Subaşı 'geri dönüş yok' mesajı vermişti. Ancak aşıklar dayanamadı ve Şeyma Subaşı ile Meedo yeniden barıştı.

Magazin 11-07-22 21:44

Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Meedo evleniyor mu? Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Meedo kiminle evleniyor?

Bir dönem Şeyma Subaşı ile aşk yaşayan ve Subaşı ile evlenmesi beklenen Meedo'nun evlilik hazırlığında olduğu iddiaları şaşırttı. Haberlere göre Meedo, İsrailli bir modele gönlünü kaptırdı. Ünlü ismin model ile evlenip evlenmeyeceği merak edildi. Peki Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Meedo evleniyor mu? İşte ayrıntılar...

Magazin 06-07-22 16:09

Tuba Ünsal'dan Şeyma Subaşı'na özür! Yaptığım şey hiç hoşuma gitmedi

Cansu Canan Özgen'in sunduğu 40 programına katılan Tuba Ünsal'dan Şeyma Subaşı'ya özür geldi. Ünsal, 2 yıl önce Şeyma Subaşı için yaptığı sert paylaşımla ilgili pişman olduğunu dile getirdi. "Tuba Ünsal, Şeyma Subaşı'nın neyini beğenmiyor?" sorusunu yanıtlayan Ünsal, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Magazin 25-06-22 10:10

Aygün Aydın'dan Şeyma Subaşı'na şoke eden sözler! Ağzını bozdu

Hakan Sabancı ile aşk yaşadıktan sonra, mesajları ifşa eden Aygün Aydın yine Şeyma Subaşı'nı hedef aldı. Daha önce Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı'na sert sözler kullanın Aydın bu sefer ağzını bozdu.

Magazin 14-06-22 09:04

Şevval Şahin havalı pozunu paylaştı! Şeyma Subaşı'na özenmekle suçlandı

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin son pozlarıyla dikkat çekti. Yeni pozlarını paylaşan Şahin'e yazılan 'Şeyma sen misin?' yorumları, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 12-06-22 15:28