SPOR

Sidnei, Bebe ve Alves'e af..!

Beşiktaş'ta teknik heyet tarafından süresiz kadro dışı bırakılan Bebe, Sidnei ve Alves, Tayfur Havutçu ve takım arkadaşlarından özür dileyince bugünkü antrenmana alındılar.

Sidnei, Bebe ve Alves'e af..!

Beşiktaş'ta Bebe, Sidnei ve Alves yaklaşık 10 gün önce disiplinsiz hareketleri nedeneyle süresiz kadro dışı bırakılırken, bugün takımla birlikte çalıştılar.

[

* MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

* CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN](http://iddaa.mynet.com/)

Portekizli genç oyuncuların Teknik Direktör Tayfur Havutçu ve takım arkadaşlarından özür diledikleri ve affedilerek bugünkü çalışmaya katıldıkları belirtildi.

Siyah Beyazlı takıma sezon başında Manchester United'den kiralanan Bebe, yine sezon başında Benfica'dan kiralanan Sidnei ile bonservisinin yüzde ellisi 3.1 milyon Euro'ya Atletico Madrid'den transfer edilen Alves düzensiz gece hayatları ve disiplinsiz davranışları sebebiyle kadro dışı bırakılmışlardı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
YAVRU KARTALLAR..BU AMCANIZI İYİ DİNLEYİN..HER YABANCI TRANSFERİNDE SÜRÜ SEPET HAVAALANINA TOPLANIP ADAMI OMUZLARA ALIRSANIZ O ADAM DAHA ORDA KRALLIĞINI İLAN EDER.BIRAKIN GELSİN OYUNUNU GÖRELİM.KATKISINI GÖRELİM.ARKADAŞLIĞINI GÖRELİM.ONDAN SONRA BAĞRIMIZA BASARIZ..SİZLERİN HALI SAHADA ATTIĞI ÇALIMLARIN.ÇEKTİĞİ ŞUTLARIN AYNISINI ÇEKEN ADAMA İNÖNÜDE BİR TEZAHÜREAT YAPIYOSUNUZKİ MESSİ GÖRSE""ULAN BEN BARSELONADA HARCANIYORUM""DER..ADAM TRİLYONLARA İMZA ATIP GELİYO.OYNADIĞI BASİT FUTBOLU NASIL ALKIŞLARSINIZ.TEZAHÜRAT FUTBOLCUYU OYNATMALIDIR..SİZİNKİ TEMBELLEŞTİRİYO..YENİ SEZONDA DEĞİŞİN ARTIK...
ben bir gsliyim..yavru kartallara değil tüm takım taraftarlarına bu DOĞRU sözleriniz,sevgili dostum..aynı hatayı bütün taraftarlar yapıyor..
akdeniz insanı işte, iki laf edince taraftar yada rakip herkesin beğenisini kazanıyor. bencede tüm takım taraftarlarına bu DOĞRU sözleriniz. en büyük cimbom diyorum, saygılar sunuyoum :)
la bi adam olunda tükürdüğünüzü yalamayın kovun gitsin bi fener kadar dürüst olun lannnnnnnnn
Başka bildiğin dürüst takım varsa ondan bahset.Geç feneri,,.Onun sabıkası kabarık.
fener kadar dürüst? hani şu "bu dava namusumuzdur, geri çekmeyeceğiz" deyip kuyruk sıkışınca davayı geri çeken satılık namus sahibi fener kadarmı? hani şu emre yi kadro dışı bırakıp ertesi gün affeden fener kadar...
Size gol attığında elini şortuna sokan naumayı bile gönderebilecek kadar adam ve delikanlı bir kulüptür beşiktaş seninin konuşma tarzından bile belli ne kadar adam olan bir takım taraftarı olduğun
DÜRÜST DEDİĞİN FENERBAHÇENİN BAŞKANI İÇERDE HATIRLATAYIM YOKSA SEN UZAYDAMI YAŞIYON
bebe kalsın sidneyide kırkpınara götürüp güreştirmek lazım
bebe daha hiç oynamadı ne bebe sevgisiymiş.yada portekizli sevgisi diyelim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler