SPOR

Şikenin gölgesinde büyük turnuva!

Şike operasyonu nedeniyle liglerin 9 Eylül'e ertelenmesinin ardından '4 Büyükler' Almanya'da dörtlü turnuvaya katılma kararı aldı.

Şikenin gölgesinde büyük turnuva!

Şike operasyonu nedeniyle ligler 9 Eylül'e ertelenirken Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un katılacağı 4'lü turnuvanın 10-14 Ağustos'ta Almanya'da yapılması kesinleşti.

[**MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

**](http://www.facebook.com/spormynet)

Türk futbolu, 3 Temmuz'da başlayan şike operasyonu nedeniyle sıkıntılı bir sürece girerken, kulüpler yaraların nasıl sarılacağı konusunda arayış içerisindeydi. Operasyonun gerek kulüplere gerekse Türk futboluna verdiği zarar yadsınamaz. Erteleme süreci bile sıkıntıyı ortaya koyuyor.

İşte bu bağlamda Türkiye Futbol Federasyonu hem tansiyonu düşürmek, hem de saha dışından biraz olsun sahaya dönebilmek adına 4 Büyükler arasında turnuva düzenleme hazırlığındaydı. Ve Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un katılacağı dörtlü turnuvanın 10-14 Ağustos tarihleri arasında Almanya'da yapılması kesinleşti.

Kulüplerin de sıcak baktığı bu organizasyonda 4 Büyüklerin yeni sezon öncesi ideale yakın kadrosuyla mücadele vermesi bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 209 yorum
Fenerbahçem katılmasın, hele ts nin olduğu hiçbir yerde bulunmasın. Orda bile yenilir Fifa'ya giderler yazacaktım ama diyorum ki Fenerbahçem gitsin gücünü göstersin büyüklük ortaya çıksın bakalım.
siz tek başınıza cumhuriyetsizniz, tıpkı pkk lılar bdp liler gibi ayrılıkçısınız... tek başınaıza at koşturmayı seversiniz... sizler zavallı aciz insanlarsınız.. tabiki burada şanlı fenerbahçenin nurlu duruş sergileyen, takımını ligden düşme teklikesiyle karşı karşıya bırakan ne olduğu belirsiz adamların peşinden koşmyan, sırf büyük fenerbahçe arzusuyla hakça, adaletli onurlu mücadele sergilemesini isteyen taraftarı ayrı tutuyorum. fakat senin gibi aciz , ne olusa olsun -her yol mübahtır anlayışındaki insanlara , hangi takım taraftarı olursa olsun acıyorum ve üzülüyorum...
neden istediğiniz gibi at oynatamıyosunuz dimi nasıl çekti ipinizi trabzonspor helal olsun büyüklük budur işte trabzonun halledemiyeceği iş yoktur suçlular cezasını çekecek adalet yerine geleck allahın izniyle yaşa trabzonsporum sanada bu büyüklük yakışırdı zaten
siz hanımefendi ya futbolu bilmiyor yada araştırmadan konuşuoyrsunuz 1967 yılında kurulmuş bir yöre takımı 1.lige çıktığı ilk 3 yıl üst üste şampiyon olmuş avrupa kupalarında sizin gibi 0 çekerek gelmemişler 3maçta 13 gol yememişler.şevşenko hayatında fortrik 4 gole 1maçta istanbulda fenere atmış neredeyse kuruluşlar bakımından 100 yıl önce kurulmuş takımın başarı için her yolun mübah saydığı aşikardır.gerçek taraftar araştıran doğruyu savunandır spor kardeşliktir kalleşlik değil buna rağmen 30 yıldır kupa zavallsı şike ustası fiyasko bir devriklider ve parçalanmış bir tııırtpııırt cumhuriyet
Türkiye Cumhuriyeti'nin içindeyiz :) ama bazı dngillerin kendi kndilerine oluşturdukları fenevbahçe cumhuriyeti die bir tür gruplaşmanın sonucunda anlaşılan şudur ki harbi mal bi taraftar kitlesi bu fenevli taraftarlar.
işin içinde şikecibahçe varsa durup düşünmek lazım
korktun mu senide satın alır diye?ama sen ve senin gibi ezikler para etmez be))))))))))
meali çok slkça yorumlar yazıosun :) farkındamısın içinde kırık kalmış sanki :D
şikeci galatasaray diyenler elinizde delil kanıt bi belge varmı şuan yüzsüz fenerliler beşiktaşlılar hiç konuşmasın şike dosyanız federasyonda ve savcılıkta şikeci gs dediginiz takımın hiç bi dosyası ne savcılıkta nede federasyonda nede başkanı tutuklu veya bi yönetici futbolcusu şimdi sorarım size hangi klüpün başkanı yöneticisi hocası furbolcuları metriste ve kimler yargılınıyo bi durumunuza bakın ondan sonra konuşun şu durumda bile millete çamur atma yüzsüzlügünüz var ya helal olsun oturun sesizcede dua edip düşmemek için trk futbolunu bitirdiniz reziller hala konuşuyonuz
zalad kimdir biliyor musun.... 8 - 0 maç nedir averajla nasıl şampiyon oldunuz.... önce bilgi sonra yorum ;)
sizinde her maçınızda size para verdik sizde bilerek yenildiniz değilmi parasız çulsuz adiler zamanıyla cami önlerinde mendil açtıınız zamanlarmı para karşılığı her maçınızda bize yeniliyordunuz.
Şike yapmasaydı ligden düşecektiniz telefonlarınız dinlenseydi onlarda çıkardı
ank:0 gs:8
gs nin sikeleri için beşgeye gerek varmı? Malatyalı futbolculara alınan tafaş marka arabaları hangi takım şike yapmak için aldı? Ankara gücü macında 8 gölü nasıl attınız şampiyonluklarınızı iyi araştırında öyle konuşun nisan 2011 öncesini göremeyen devlet hepsine göz yumdu şimdi ak kaşıkmış gibi boş boş konuşun
şikenin kralları hala böyle konuşabiliyorya hayret 8-0 lık maçları unutmadık
meraketme delil çıkar çakallık yok ünal aysal bi bk bilmeden atladıya serefli 107 yıllık tarihmz diye ilk cevap kimden geldi????HINCAL ULUÇ 8-0 NE OLUYOR :)))))))))))
Ne yani dosyanız yok diye temiz mi oluyorsunuz???
gs ankaragucu 8 0 unutmadık yüzsüzlugun bu kadarı anca gs olur şikeci sizsiniz kamiller
anlasılan türk futbolunu bılmeyen bırısın ve kahve agzıyla konusyosun malatya spora dogan arabaları kım verdıde satın aldı macı yıllar sonra malatyalı futbolcular acıkla 93 yılında 8 -0 ankaragucu macını nasıl alıpta avarajla şampiyon oldun ???????????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler