SPOR

Sinan Engin'den çarpıcı Galatasaray açıklaması!

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programı yorumcularından Sinan Engin, Galatasaray yönetimi hakkında ilginç bir iddia ortaya attı...

Sinan Engin'den çarpıcı Galatasaray açıklaması!

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda eski futbolcu ve yorumcu Sinan Engin, Galatasaray yönetimi hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

Yorumcu Sinan Engin, şu an lider durumda bulunan Galatasaray'da yönetimin değişeceğini ve Ünal Aysal'ın yönetimde önemli değişikler yapacağı iddiasında bulunurken; "Ünal Aysal, Mayıs'ta genel kurula gidecek. Bu yönetimden alacağı sadece 5-6 yönetici var. Aldığım bilgiye göre çok önemli isimlerle çalışmayacak. Ayrıca Mersin İdmanyurdu maçında yaşanan her ama her olaydan oldukça rahatsız olduğunu söyleyebilirim" sözlerini kaydetti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Sinan Engini adam zannederdim cumartesi gece saat 2.30 kadar seyrettim önce şöyle böyle diyodu anaaa pazar günü bi baktım o sinan gitmiş başka bi sinan gelmiş kıvırıyo Fatih hoca onu da sindirmiş herhalde yazık ki yazık...
aynen katılıyorum..
AZİZ YILDIRIMIN İSTEĞİYLE YALAN HABER YAPAN VE BAK BABA NASIL YAPTIRDIM DEDİĞİ TAPELERDE OLAN BÖYLE BİR YALAKANIN TV YORUMCUSU OLARAK İŞ BULMASI BİR TEK TÜRKİYEDE OLUR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler