Skandal sünnet düğünü ile ilgili yeni gelişme

Sosyal medyada paylaşıldıktan sonra infiale neden olan sünnet düğünü ile ilgili soruşturma kapsamında, sünnet çocuğunun babası, annesi, amcası ve videoda twerk dansı yaptığı görülen 3 dansöz hakkında dava açıldı.

İzmir’in Menderes ilçesinde gerçekleşen 7 yaşındaki bir çocuğun sünnet düğününde sahneye çıkan dansözlerin twerk dansı yaptığı görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından büyük tepkiye neden olan sünnet düğününe ilişkin soruşturma tamamlandı.

İzmir Menderes Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame ile skandal görüntülerinin sosyal medyada yayımlanmasının ardından gözaltına alınan ve ifadelerinin ardından serbest bırakılan 7 yaşındaki çocuğun babası F.K., annesi T.K, amcası H.K.’nin “Aile Hukukundan Kaynaklanan Yükümlülüğün İhlali” suçundan, videoda görülen dansçı G.K. ile 2 dansçı arkadaşının ise “Çocuğun Cinsel İstismarı” ve “Hayasızca Hareket” suçlarından cezalandırılması istendi.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 46 yorum
Ne salak şeylerle uğraşıyoruz yapmışlar sa kime ne
Duyarsız bir kafa...
@haci_efendi_2001 adam chp'li
@speady31 kafanıza chp düşsün
Beyin başka modda
Aynı şey Avrupa ya da başka batılı ülkede de olsa aynı tepkiyi verir elin gavuru.
@rok_1973 Zaten düştü taaa kaç senedir kurtulamadık, japonyaya atm bombası düştü adamlar kurtuldu ama biz bu pislikten kurtulamadık.
yapmışlar ise kime ne diyorsun 7 yaşindaki çocugun önünde bunu yaparlar ise sonunu düşün
İnsanların dini hasaasiyeleri ile dalga geçilip, hiçe sayılamaz. Pavyon değil orası
Buranın Müslüman bir ülke olduğunu unutmuşlar, böyle bişe yapacaksanız tutun bi salon 16 yaş altı kimseyi almayın gözünüzü gönlünüzü eğlendirin. Çocukların önünde bu ne iş tövbe tövbe
anayasa yı aç oku nerede yazıyor Türkiye'nin İslam ülkesi olduğu. içinde yaşayan halkın çoğunluğu Müslüman olan bir ülkeyiz.
@serkanaydogar burası laik bir ülke, asıl sen bunu unutma bilmiyorsan öğren
Devletin dini olmaz . Türkiye müslüman bir ülke değil. Nüfusun çoğunluğu müslüman bir ülke.
@serkanaydogar senin gibi düşünenler yüzünden adam teknolojiyi aldı marsa götürdü, biz hala hoşafta kaldık...
@kkubi45 kavram largaşası üretip insanların kafalarını karıştırmayın buası devletiyle milletiyle müslüman ülke aksini düşünen defolup gitsin
@serkanaydogar Allah denin gibilerden bizi korusun kardeş
kavga etmeden oynayın beyler
Çocuk tam erkekliğe girdim derken, neler oldu yahu.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler