SPOR

Adil Gevrek'ten Nihat Özdemir'e cevap!

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in düzenlediği basın toplantısındaki açıklamalarına cevap verdi.

Adil Gevrek'ten Nihat Özdemir'e cevap!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, ertelenen Btc Turk Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçı ve Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Özdemir'in açıklamalarına cevap verdi.

İşte o açıklamalar;

"AÇIKLAMALAR FARKLI YANSILTILDI"

Btc Turk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten konuyla ilgili son dakika açıklaması geldi.

Ajansspor'a konuşan Başkan Gevrek, "TFF Başkanı Nihat Özdemir'in açıklamalarını dinledim. Bu konuyla ilgili maçımızdan sonra detaylı açıklama yapacağım. Biraz moralim bozuldu, açıklamalar farklı yansıtıldı, biraz da talihsizlik oldu. Şimdi bu konulara girmek istiyorum. Açıklamamda; neden Antalya'ya gitmek istediğimizi de paylaşacağım." diye konuştu.

NİHAT ÖZDEMİR NE DEMİŞTİ?

TFF Başkanı Özdemir, "Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Trabzonspor karşılaşmasının ertelenmesi konusunda sert eleştirilerde bulundu. Federasyondan bir yetkilinin kendisini arayarak, 'Trabzonsporlu oyuncular Malatya'ya gelmeye korkuyor' sözlerini kullandığını belirtti. Bu konu hakkındaki görüşünüz nedir?" sorusunu ise şöyle yanıtladı:

"Kulüplerden sorumlu bir yönetim kurulu arkadaşımız o görüşmeleri yaptı. Ama Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'in neden o maçı oynamak istediğini ben de merak ediyorum. Stada ambulans dahi yollayamazdık. Çünkü o stada gidecek ambulans dahi yoktu. Şehir ambulansları yaralı taşımakta, enkaz altından insanları çıkarmakla meşguldü. Başka hesaplar da vardı. Bir kulüp, hiç ilgili olmamasına rağmen bu konuya girdi. 'Bu maçı erteliyorlar, göreceksiniz o maçta sarı kartı olan arkadaşı affedecekler ve diğer maçta oynayacak.' dediler. Olmadığını gördüler. Kulüp müracaat etti, reddedildi ve o oyuncu oynayamadı. Bazı şeylerin altında bazı kötü niyetleri aramayı doğru bulmuyorum. İnsanların, başkanların, yöneticilerin; teknik direktörleriyle, takımlarıyla ilgileneceğine kendi taraftarlarını bu şekilde yönlendirmelerini doğru bulmuyorum. Maçın ertelenmesi belli olduktan sonra, Yeni Malatyaspor ertesi sabah tüm takım neden Antalya'ya gitti? Neden Malatya'da kalmadı? Size o açıklamayı yapan kulüp başkanımıza sorun, 'Niye Malatya'dan takımı Antalya'ya götürdün?' diye. Lütfen çıkınca Sayın Adil Gevrek'e sorun, çok güvenliyse kendi futbolcuları mı gitmek istedi Antalya'ya, onlar mı gitmek istedi?"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
adil gevrek bey trabzon halki bir özür bekliyor bence sizden iki kardeş kulübü halkin arasına düşmanlik tohumları ektiniz düzeltin bu durumu
@tnr4bsjoh8 ayıdan post trabzondan dost olmaz.. düşmanlığı siz ektiniz.. acıları var dediğiniz takımın en iyi oyuncusunu ayarttınız.. halen kendi yaptığınız pisliğin üstünü başka şekilde örtme peşindesiniz.. olmaz olun.. dostluğunu sevdiklerim.. hadi yürü lan ordan.. özür bekliyormuş hasbam... git babandan özür bekle.. sana gerçekten bir özür bocru var..
eker tohum eker herseyi eker bu baksana modele..
bu açıklamadan anladığım koç ali nihat bu başkan el ele trabzon trabzon malatya maçı öncesi ortalığı karıştırarak fenere galibiyet ile uğraşmıştır. her türlü alevere dalavere dönüyoe
Olayı çarpıtarak neden algı yapılıyor anlaşılır gibi değil. ADİL GEVREK BİZ OYNAYACAKTIK, OYNAMAK İSTİYORUZ DEMİYOR Kİ! o GÜN BİR TV KANALINA ÇIKTI TFF den birisi beni aradı Trabzonspor gelmek istemiyor. Maçı ertelemek istiyoruz. Siz de ertelensin deyin diyor. Kimseye sormadan ertelesen sıkıntı yok.
kimmiş bu federasyondan yetkili adil gevrek versin ismini artık.
@muspol43 Hasan diye birisi Antalya eski yönetici... TV kanalının birisin de ismi açıklandı. Yalanlanmadı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler