SPOR

CANLI

Son dakika: Beşiktaş'ta Bruno Pinheiro, İstanbul'a geliyor

Son Dakika Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş teknik direktörü kim olacak? sorusu netlik kazandı. Beşiktaş teknik direktörü konusunda Ahmet Nur Çebi'nin de ikna edilmesinin ardından son karar verildi. Sergen Yalçın'ın gidişinin ardından Şenol Güneş ve Rıza Çalımbay ismi çok konuşulurken siyah-beyazlı yönetim büyük bir sürprize imza attı. Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, anlaşmaya varılan Bruno Pinheiro'nun yakın zamanda İstanbul'a geleceğini açıkladı. İşte son dakika haberinin detayları...

Son dakika: Beşiktaş'ta Bruno Pinheiro, İstanbul'a geliyor

Son dakika:Beşiktaş'tan son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Sergen Yalçın'ın istifasından sonra birçok isim Beşiktaş için yazılmıştı... Bu isimlerin başında Şenol Güneş, Rıza Çalımbay ve Okan Buruk yer alıyordu. Beşiktaş yönetimi bu isimlerin dışında sürpriz bir adayla görüşüp anlaşmaya vardı. Beşiktaş'ın ikinci başkanı Adnan Dalgakıran, Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro ile anlaşıldığını duyurdu. Beşiktaş teknik direktörü Bruno Pinheiro olmasının ardından sosyal medyada Beşiktaşlı taraftarlar tepki göstermeye başladı. Sosyal medyada tepki gösterilmesinin nedeni ise çoğunluğun Şenol Güneş'i istemesi... İşte son dakika haberinin detayları...

"İSTANBUL'A GELİYOR"

Siyah-beyazlıların ikinci başkanı Adnan Dalgakıran, A Spor'a yaptığı açıklamada Pinheiro'nun yakın zamanda İstanbul'a geleceğini açıkladı. Taraftarların daha çok Şenol Güneş ismini istediği bilinirken siyah-beyazlı yönetim bu kararıyla sürpriz bir hamleye imza atmış oldu.

YERİNE GELECEK KİŞİ BELLİ OLDU

Estoril'de, Bruno Pinheiro'dan boşalan teknik direktörlük görevine, Estoril U23 takımının teknik direktörü Vasco Costa gelecek. (O Jogo)

BRUNO PİNHEİRO KİMDİR?

_5c4ca_800

1976 Porteki doğumlu olan Bruno Pinheiro, kariyerinin büyük bir bölümünü Portekiz, Katar ve Belçika'da çeşitli alt yaş gruplarında antrenör olarak geçirdikten sonra en ciddi serüvenine Haziran 2020'de başına geçtiği Portekiz 2. Ligi ekibi Estoril ile başladı.

Geçtiğimiz sezon Estoril'i 2. Lig'den en üst lig olan Primeira Liga'ya çıkaran Pinheiro, bu sezon da takımıyla beraber formunu sürdürdü. 14 haftası geride kalan ligde takımı ile 6 galibiyet ve 6 beraberlik alan Pinheiro'lu Estoril, topladığı 24 puanla 5. sırada ve Avrupa Kupaları potasında yer alıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler